2733
2734
عنوان

نمیتونم ببخشم

196 بازدید | 16 پست

دلم خیلی گرفته امروز یکی ازاقوام نامزد اولم و دیدم و راجبش گفت .ازاینکه میبینم انقد عذابم داد ولی الان زندگیش نرماله و من فقط ایندم خراب شد دلم بدرد میاد .نمیتونم ببخشم و حلال کنم .هروقت یادم میاد حالم بد میشه .هروقت یادم میاد باتمام دوستام رفیق میشد و خیانت میکرد دلم به درد میاد .وقتی بادم میاد مادرش چون من و دوست نداشت ازکارهاش حمایت میکرد نمیتونم حلال کنم کافی بود من چیزی بگم واویلا میکرد اماالان میشنوم این عروسش هرچی بگه همونه اخه چرا فقط چون ما وضع مالیمون معمولی و وضع مالی این عروس خوبه .همش میگفت باید جاهازت انچنانی باشه بیاری فقط به فکرجاهازو پول بود .واگذار کردم به خدا .برام دعا کنید دلم خیلی گرفته .خسته ام اززندگی

عزیزم جوجه رو اخر پاییز میشمارن  انشالله برای شماهم بهترینا اتفاق بیوفته

برای من اتفاق نیفتاد بخاطر اینکه اون بکارت من و گرفت دیگه نتونستم ازدواج درستی داشته باشم حس میکردم حقم نیست دیگه بایک پسرازدواج کنم بااینکه کلی خواستگارپسر داشتم .ولی فکرمیکردم چون نامزد اولم بکارتم و گرفته نباید باپسرازدواج کنم که بهم سرکوب بزنه .من زندگیم وباختم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای من اتفاق نیفتاد بخاطر اینکه اون بکارت من و گرفت دیگه نتونستم ازدواج درستی داشته باشم حس میکردم ...

وا چه ربطی  . من چند نفر میشناسم با اینکه بچه داشتن طلاق گرفتن ازدواج دومشون  با پسر ازدواج کردن و الان زندگی  خیلی بهتری دارن  .  مردی که دوست داشته باشه  به این چیزای پیش پا افتاده  توجه نمیکنه 

😁😂
برای من اتفاق نیفتاد بخاطر اینکه اون بکارت من و گرفت دیگه نتونستم ازدواج درستی داشته باشم حس میکردم ...

چقدر خودت خودتو کوچیک کردی

ای کاش اون  آشغالو کلا فراموش کنی.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
چقدر خودت خودتو کوچیک کردی ای کاش اون  آشغالو کلا فراموش کنی.

فقط بدی هایی که کرده فراموش نمیشه عذابم‌میده .دقیقا ازاینکه چقدر خودم و تواون زمان کوچیک کردم ناراحتم میکنه

وا چه ربطی  . من چند نفر میشناسم با اینکه بچه داشتن طلاق گرفتن ازدواج دومشون  با پسر ازدوا ...

ازبس بهم میگفت تو دیگه دخترنیستی و جدابشی هیچکس نمیگیرتت و اینکه چندبارم خواستم ازدواج کنم باپسر رفت کلی راجبم گفت که این بانامزد بوده و باهام خوابیده و اینا حتی به یکیشون گفته بود نامزد نبودیم بامن خوابیده که بعد من فیلم جشن نامزدیمون و نشون خانواده طرف دادم فهمیدن دروغ گفته .من اصلا اعتمادبه نفس نداشتم همش فکرمیکردم حتما زشتم که بهم خیانت میکنه .درصورتی اون هرزه بود و اصلا ربطی به من نداشت

2738
فقط بدی هایی که کرده فراموش نمیشه عذابم‌میده .دقیقا ازاینکه چقدر خودم و تواون زمان کوچیک کردم ناراحت ...

کلا خودتو دست کم گرفتی. نامزدی منم همینجوری تموم شد ولی دیگه نمیشینم غصه بخورم. حالا یا ازدواج میشه یا نمیشه 

منم واگذارش کردم به خدا  البته اون خیلی خوشبخته. دیلی نمیشه غصه شو بخورم. غصه هامو همون موقع خوردم

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
اره من اصلا اعتماد به نفس نداشتم هنوزم ندارم

منم اولش بیقراری کردم. فکر کردم همه در ها به روم بسته شده. ولی الان میدونم که من بهترین ورژن خودم تو اون موقع بود هر تلاشی هم که لازم بوده برای نجات زندگیم انجا دادم به خودم مدیون نیستم. حالا اگر ازدواج هم بکنم به خواست مادرم میکنم وگرنه به هیچ آدمی اعتماد ندارم.

توام رو خودت کار کن. زندگی طوفان های سهمگین داره ...ولی فقط مرگ هست که کارو تموم میکنه. 

به خودت بیا و بدون که میتونی دوباره زندگی کنی.

منم اولش بیقراری کردم. فکر کردم همه در ها به روم بسته شده. ولی الان میدونم که من بهترین ورژن خودم تو ...

من ازدواج کردم اما بامردی که زن طلاق داده و بچه داره .الانم دارم جدامیشم 

من ازدواج کردم اما بامردی که زن طلاق داده و بچه داره .الانم دارم جدامیشم 

وای چه اشتباهی کردی با مرد بچه دار

آخه چرا انقد خودتو پایین آوردی مگه شان یه دختر به پرده بکارته؟؟؟

وای چه اشتباهی کردی با مرد بچه دار آخه چرا انقد خودتو پایین آوردی مگه شان یه دختر به پرده بکارته؟؟؟

من اینجوری فکرمیکردم بخاطر محیط کوچیک محل زندگی ‌بخاطر سرکوبهای خانوادم .بخاطر خیلی چیزا .خیلی داغونم دعا کن برام 

2706