2752
2734

مو از موچه خواهر

كامان زدم سم پاشي كردم

مورجه اش نوعش فرعون هست توي درز و خيلي ريزه

بكم چقدز مواد غذايي دور ريختم دروغ نگفنم

كلل خونه هست حتي توي اتاقا لباسا

هووز دارم تميز ميكنم 

الات ي سم جديد پيدا كردم بيان بزنن

شوهرم قبول نيككنه چون نوزاز دارم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فقط باید سم پاشی کنی طور دیگه نمیره نمیترسی؟

ترس چی؟

مثلا دارویی اسپری چیزی

آخه سم پاشی که باید چند روز خونه نباشی

من بچه کوچیک دارم

بعدشم سم پاشی تا کی جلوی سوسک رو میگیره؟

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
سوسک کش کامن (اگه اسمش درست گفته باشم) ما برا کابینت استفاده کردیم عالی

البته یه مقدار بوی سم کشاورزی میده

قبل مهمانی رفتن‌بزنید 

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
ترس چی؟ مثلا دارویی اسپری چیزی آخه سم پاشی که باید چند روز خونه نباشی من بچه کوچیک دارم بعدشم سم ...

نمیدونم چقد جلوش رو میگیره ولی میدونم از اسپری بهتره اسپری هم بو داره واسه بچت خوب نیس 

از سوسک نمیترسی؟

نمیدونم چقد جلوش رو میگیره ولی میدونم از اسپری بهتره اسپری هم بو داره واسه بچت خوب نیس  از سوس ...

نه ترس نداره که

فقط چندشه

نه ترس نداره که فقط چندشه

من خیلی میترسم یه دفعه خونه مادرشوهرم بودیم چن هفته پیش بود منم شکمم بزرگ شده نمیتون از جام تکون بخورم همونا که دیدمش نشستم فقط دهنمو دو متر باز کردم جیغ میکشیدم  

من خیلی میترسم یه دفعه خونه مادرشوهرم بودیم چن هفته پیش بود منم شکمم بزرگ شده نمیتون از جام تکون بخو ...

سعی کن بیخیال باشی

به این فکر کن که نمیتونه بهت آسیب برسونه

نه گازی نه چنگی

تازه تورو قرار نیست بخوره که  

چه جور سوسکی هست؟ بزرگ یا ریز؟

اگر سوسک ریز کابینتی هست 

فقققققققط خمیر امحا بگیر

معجزه میکنه

اصلا هم بو و.. نداره، یعنی مواد شیمیایی نداره که برای بچه یا نوزاد خطر داشته باشه

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
2706