2737
2739
عنوان

کسب درامد از خرید و فروش ماشین

8441 بازدید | 10 پست

کسی خودش یا همسرش و پدرش و... تو این کار هستن؟ 

فوت و فن خاصی میخواد؟ 

میخوام پراید بخرم بعد با سود بفروشم .

به چه چیزایی باید دقت کنم ؟ چکار کنم برام کم هزینه و پر سود تموم شه؟؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش خرید و فروشش نمیدونم چجوریه 

ولی خب قیمتها پایدار نیست مثلا پدر من یه سورنتو داشت که میخواست بفروشه 

موقعی که فروختش غر میزد! یهو چندماه بعد قیمتارو دید خوشحال شد

یا یه ماشین دیگم همینطوری خرید بعد چون میخواست یه ملک بخره پولش کم بود و رو پول ماشین حساب کرده بود برا همین ماشینم داد به صاحب ملک و خودش میگفت خوب برداشت ازم

بنظرم ماشین ریسکه باید خیلی خوب بدونی کی خرید و فروش کنی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738
دایی من تو این کاره اولا باید سر و زبون زیاااد داشته باشی دوما بتونی خوب دروغ بگی وگرنه وارد این کار ...

جدی اینطورین؟

مامانم همیشه میگه معاملات املاک و ماشین شغل خوبی نیست و ادمای جالبی نیستن 

دروغ میگن و کلاه میذارن سر مردم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
جدی اینطورین؟ مامانم همیشه میگه معاملات املاک و ماشین شغل خوبی نیست و ادمای جالبی نیستن  دروغ ...

اره دقیقا همینطوره. این دایی من گوشیش که زنگ میخوره وقتی میحرفه همه میدونیم مثلا دروغ میگه ها ولی دیگه عادی شده. منم یه جا کار میکردم صابکار خیلی پولدار بود ماشینای میلیاردی عوض میکرد بهش میگفتن کلا همین کارو انجام بده سودش خوبه میگف بخاطر کم و زیاد شدن سرمایه این کارو میکنم وگرنه شغلی کثیف تر از این نیس

سلام عزیزم

بنظرم تنها راه پیشرفت تو زندگی خرید و فروش ماشینه

طبق تجربه و دیدن اطرافیان.

اگه ماشین برای خودتونه هر چند وقت یبار با هر پولی که دستتون میاد ماشین و عوض کنید

اگه پولی دارید به عنوان سرمایه و لازم نیست ماشین زیر پاتون باشه که چه بهتر بخرید و بفروشید

شما نمایشگاهی نیستید که لازم باشه دروغ بگید یا ماشین بندازید به کسی تا سود کنید شما فقط از این بازار ماشین که از خونه هم داغ تره استفاده میکنید. تو سایت های مرتبط میگردید و ماشین مناسب از نظر قیمت و سالم بودن پیدا میکنید و ی تایم محدودی که گذشت یکم بالاتر میفروشید. کاری که میکنید اینه که آدم شناس باشید با کسی طرف بشید که اوکی باشه بعد ماشین و ببرید کارشناسی مورد اعتماد خودتون از نظر بدنه ماشین چک بشه مثلا شاسی ها باید سالم باشن و بعد زنگ بزنید همراه مکانیک با ی هزینه بیاد از نظر فنی ماشین و چک کنه. اگه تو محل خودتونه ببرید مکانیک مورد اعتمادتون. اگه میخواین این کار و جدی انجام بدید برید از مکانیک و کارشناسی ها این چیزا رو سوال کنید. از همه چی مهم تر ی آقا یا آدم زبل اگه همراه داشته باشید یا خودتون زرنگ باشید خوبه.کم کم تجربه کسب میکنید. بعضیا براشون مهمه ماشین رنگ نداشته باشه. بعضیا میگن رنگ مهم نیست و مهم فنی ماشینه. ماشین خارجی که دیگه سود خالصه و مناسب این کار. اکثر کسایی که ذهنشون خوب کار میکنه و زرنگ هستن کنار کارشون خرید فروش ماشین و دارن. حتی نمایشگاهی من سراغ دارم که اصلا زبون باز نیست یا بنداز نیست فقط یکم گرونتر میده با تضمین یعنی ماشین سالم میده دستت. الان هم همه مردم دلال هستن چون شرایط اقتصادی و مملکت باعثش شده. پس بد که نیست هیچ بهترین راه کسب درامده.