2733
2739

بچه ها اینجا کسی بوده که از دکتر ساینا مشاوره گرفته باشه؟؟؟

دارو تجویز میکنن؟واسه من نسخه نوشته عکسشو فرستاده برم داروخونه قبول میکنن؟؟

آخه قرص اعصابه

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نسخه الکترونیکی نوشتن؟؟

کد ملی بدی داروخانه میزنه توسیستم  اونجا هسن نسخه تون

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740
نسخه الکترونیکی نوشتن؟؟ کد ملی بدی داروخانه میزنه توسیستم  اونجا هسن نسخه تون

نه کد ملی نگرفتن که...فقط اسممو نوشته با تاریخ،مهر زده

نه کد ملی نگرفتن که...فقط اسممو نوشته با تاریخ،مهر زده

اگه بیمه هستین بهتر بود ثبت سیستمی می کرد الان که همه نسخه ها آزاد هست ولی برای بیمه تکمیلی خوبه کاملی باشه دستی خودتون بنویسید 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
اگه بیمه هستین بهتر بود ثبت سیستمی می کرد الان که همه نسخه ها آزاد هست ولی برای بیمه تکمیلی خوبه کام ...

نه تکمیلی ندارم زیاد فرقی نداره

نه تکمیلی ندارم زیاد فرقی نداره

پس مهم نیس چون دیگه تمام داروها متاسفانه آزاد هستند 

2706