2733
2739
عنوان

دخترم میگه خواهر میخوام.....😐

3203 بازدید | 58 پست

مامانا وقتی بچه هاتون میگن خواهر/برادر میخوام 

عکس العمل شما چیه؟

بعضی وقتا همشششش میگه میره رو اعصابم😂😐

تا وقتی هم اون چیزی که میخواد رو براش انجام ندی ول کن نیست

چطور از سرش بندازم اخه😂😂💔

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

دست بکارشو😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اگه شرایطشو داری چرا که نه   

پناه بر تـ💜ـو که بی واژه مرا میشنوی...                                                    اوج وفاداری فقط اونجا که شادمهر میگه: «هرچی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت...»⁦❤️🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه شرایطشو داری چرا که نه      

سه قلو دارم....

اون میشه بچه چهارم دیگههه😂😂🤦‍♀️

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
چند سالشه؟

۷ سالشه

2738
سه قلو دارم.... اون میشه بچه چهارم دیگههه😂😂🤦‍♀️

فسقلیا🥰خداحفظشون کنه  

پناه بر تـ💜ـو که بی واژه مرا میشنوی...                                                    اوج وفاداری فقط اونجا که شادمهر میگه: «هرچی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت...»⁦❤️🥀

شوهر من دیشب میگف دختر میخوام گفتم تو شاید خیلی چیزا دلت بخواد 😑

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

پسر من خواهرشوهرم انداخته بود تو دهنش گفته بود برو ب مامانت بگوبرام نی نی بیار،پسرم ی بار گفت گفتم بچه ها نباید راجب این موضوع حرف بزنن حرف بزرگتراس بعد اون دیگه نگفت دفعه دیگه خواهرشوهرم گفته بود بهش پسرم گفته بود بچه ها نباید دخالت کنن حرف بزرگتراس 😅

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
2706