2733
2734
عنوان

دختران متولد 80

| مشاهده متن کامل بحث + 306221 بازدید | 2882 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان قدیمی 

امروز ناگهانی یاد این تاپیک کردم ،جالبه که خیلی راحت پیدا شد ،اگه دوست داشتید بیاید اینجا و خبرهای جدید از دخترای گلمون بگیریم ،البته الان دیگه هر کدوم خانمی شدن و احتمالا حالا که موضوع قد تموم شده تو فکر زیبایی و ..... هستن و صد البته غول کنکور😂😂😂

تلخی روزگار اینه که خیلی چیزها رو میشه خواست ولی نمیشه داشت
2728
سلام  اره بیایید بگید اون همه حرص خوردین الان دختراتون چقدی شدن 😁😁😁😁😁 چون الان من تو سن ...

سلام 

این تاپیک مرجعه منه واسه قد دخترم

کاش بچه های ۸۹/۹۰هم همچی تاپیکی داشتن

من یه تاپیک زدم استقبال نشد😅

سلام مامانای مهربون توروخدا من دارم دیوونه میشم دخترمن ده سال و شش ماهشه وکلاس پنجم وپریود شده وقدش ...

سلام

چند سال از این پست میگذره

می خواستم ببینم دخترتون نهایتش قدش چند شد

منم مثل شما خیلی پیگیر قد دخترم هستم

سلام  اره بیایید بگید اون همه حرص خوردین الان دختراتون چقدی شدن 😁😁😁😁😁 چون الان من تو سن ...

سلام دوست عزیز ،اصلا حرص و جوش نخورین همه چیز طبق روال پیش میره ،دختر من که اخرش ۱۶۶ اینطورا شد و تمام ،دیگه فکر نکنم قد بکشه

تلخی روزگار اینه که خیلی چیزها رو میشه خواست ولی نمیشه داشت
2738
سلام دوست عزیز ،اصلا حرص و جوش نخورین همه چیز طبق روال پیش میره ،دختر من که اخرش ۱۶۶ اینطورا شد و تم ...

عزیزم خدا راشکر که دخترتون قد مناسب خودشو کشید دختر من ۱۱سالشه و قدش ۱۳۷خیلی نگرانم شرایط دختر شما چطور بود؟

اگه دوست  داری به صلوات بفرست 
سلام دوست عزیز ،اصلا حرص و جوش نخورین همه چیز طبق روال پیش میره ،دختر من که اخرش ۱۶۶ اینطورا شد و تم ...

سلام عزیزم .میشه بگین موقع پریود قدش چندبود وهمینطور سنش ؟..اگه اشتباه نکنم قدشو ۱۵۰ نوشته بودین 

عزیزم خدا راشکر که دخترتون قد مناسب خودشو کشید دختر من ۱۱سالشه و قدش ۱۳۷خیلی نگرانم شرایط دختر شما چ ...

چرا نگرانی عزیزم .قد دخترتون که خوبه ..خیلی کم نداره نسبت به سنش ...

بلوغش شروع شده ؟سن استخوانیش جلوتره؟

من دیروز یه مطلبی رو خوندم که اگه دخترا توسن ۱۰_۱۱سال اولین پریود اشون اتفاق بیوفته حدودا ۱۰ تا ۱۱سانت قد میکشن 

واگه توسن ۱۳ سال باشن ۵تا ۷سانت دیگه قد میکشن ..دیگه نمی دونم چقدر ازنظرعلمی درست باشه 

بعنی بلوغ هرچه زودتر اتفاق بیوفته میزان رشد قدی بعداز پری بیشتراز اونایی هس که دیرتر پری میشن

البته منظور بلوغ زودرس نیست قطعا

متاسفانه دختر منم دچاربلوغ زودرس شده   الن ۷سال و۹ماهه اس ..دوماه پیش متوجه رشد سینه هاش شدم 

سریع بردمش پیش دکترمنشادی .که براش آزمایش باتست تحریک هورمون نوشت .با عکس مچ دست 

.جوابو که دید براش آمپول نوشت هر ۲۸ روز یکبار

اما داروهارو شروع نکردم ..

پیش دکترعلایی هم ویزیت شد .ایشونم گفتن سن استخوانی ۹ساله وباید تزریق شروع بشه

بازم مردد بودم .تا بالاخره تونستیم پیش دکتر رزاقی آذر وقت بگیریم وبریم ..که با نظر ایشون اولین تزریق رو ۲۷مرداد انجام دادیم...طفلی بچه ام تو این دوماه۴بار آزمایش خون داده .میگه دیگه خونام تموم شد😢

آزمایش اولش که ۴مرحله فقط تو یه روز بود ودوباره ۲۴ یاعت بعد ...

خلاصه دوماه شب وروز ندارم ازغصه وناراحتی واسترس که چی پیش میاد ...توکلم فقط به خداس

بعدازتزریق دیفرلین حس میکنم موهای زایدش بیشتر شده ..امروزم یکم ترشح سفید رنگ داشت ..اینام استرسای جدید 

البته میگن اوایل بلوغ تحریک میشه با آمپول بعد که ادامه پیدا میکنه متوقف میشه

2706