2737
2739
عنوان

نامه مااااادر شوهر بدویییین

146 بازدید | 8 پست

🍂#دلنوشته_یک_مادرشوهر 

براى عروسش

#عروس_خوبم

من ۹ ماه بار فرزندى را در دل كشيدم تا به دنيا آمد .

شبهاى بسيارى تا صبح بالاى سرش بيدار بودم تا او آسوده بخوابد .

وقتى زمين خورد و گريه كرد من اولين كسى بودم كه اشكهاش رو پاک كردم .

وقتى اولين بار مدرسه رفت ، اين من بودم كه پاى رفتن به خانه را بدون او نداشتم و تمام روز پشت در مدرسه برايش صبر كردم.

وقتى اولين دعوا رو تو مدرسه كرد اين من بودم كه پشت اش وايسادم.

وقتى لباس نو مى خواست ، من تنها دارايى ام رو براى اون خرج مى کردم.

وقتى گوشى نو و آخرين مدل خواست من براش تهيه كردم.

#عروس_گلم

وقتى امتحان داشت ، من تشويق اش كردم كه ادامه بده وتلاش كنه براى آينده اش.

وقتى به سن بلوغ رسيد و پرخاشگرى هاش شروع شد ، اين من بودم كه تحمل كردم و چه شبها كه تا صبح گريه نكردم واز خدا كمک نخواستم...

#عروس_نازنينم

وقتى براى اولين بار عاشق شد ، اين من بودم كه بهش كمک كردم تا عشق رو از هوس جوانى تشخيص بده.

#عروس_جوان_من

وقتى اولين بار خواست پشت ماشين بشينه و نشون بده بزرگ شده ، اين من بودم كه صبورانه راه و روش رو يادش دادم تا اون رو مسئول بار بيارم.

#عروسم

وقتى اولين بار دست روى دختر مورد علاقه اش گذاشت ، اين من بودم که تو را برایش خواستگاری کردم.

#عروس_شيرين_تر_از_جانم

وقتى تو آمدى , اون خيلى وقت بود كه پسر من بود ؛ از لحظه هايى كه نطفه اش بسته شد با من ارتباط عاطفى داشت .اون تنها پسرم نيست ، اون قسمت اصلى وجود منه ...

مرا روبروی خودت نبين ،

مرا در كنار خودت قرار بده!

من بهترين سالهاى عمرم را به پاى فرزندى نشستم كه تو امروز شوهر خطاب مى كنى...

من مهمان ناخوانده نيستم !

من يك مادرم ،

با سالهاى طولانى رنج و درد ...

من پسرم را با اشک چشمم بزر گ كردم.

پسر من ، ميوه درخت ۳۰ ساله منه.

حق ديدن و بودن و حرف زدن من با پسرم را تو از من نگير...

مرا آنگونه كه هستم بپذير ؛

با تمام بديهایم...

فقط فراموش نكن مردى را كه تو امروز شوهر مى نامى، روزى عزيز كرده و بزرگ شده در دامن من بود...

#عروس_گلم

روزى تو هم در صندلى قضاوت مادر شوهر عروس مى نشينى.

خيلى مراقب باش

دوستت دارم ،

چون پسرم تو را دوست دارد...

او كه امروز تو را در آغوش ميگيرد و آرام ميشوى!

تمام ديروزها در آغوش من آرام گرفته و رعنا و برومند شده...

امروز هرگز ديروزها را فراموش نكن كه از فرداها بى خبرى ...

❣ @hamsar_ane❣

💜

🌸💜

💜🌸💜

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا 

می‌دونم ۲۰سال دیگه،شایدم کمتر دلم برای این روزام تنگ میشه،اون وقت دلم میخواد برگردم به گذشته و همینطور که الان منتظرم تا پسر کلاس اولیم برگرده از مدرسه دوباره منتظرش بشینم😞😞وقتی میاد خونه بغلش کنم بوسش کنم بگم دلم براش تنگ شده بود☹️☹️

مادر دختر هم خیلی زحمت می‌کشه چ بسا بیشتر از ی مادر پسر نگرانی می‌کشه و زحمت می‌کشه 

از تو هوا ک نبودن دخترا و با هوا ک بزرگ نشدن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2740
ما هم الکی الکی بزرگ شدیم حالا دست شما افتادیم

دست من  

من خودم عروسم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم