2737
2739
عنوان

کسایی که بچه ۳ تا ۴ ساله دارن؟

309 بازدید | 33 پست

بچه هاتون چه کارایی میکنه؟ چیا بلده؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرشماحرف‌میزنه

آره. پسر شما چی؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2728
به نام خدا شبکه پویا میبینه😂😂

چیا یاد گرفته ازش؟

دخترم چهار سالشه 

کار که کتاب مناسب سنش حل میکنه رنگ میکنه شعر و قرآن حفظ میکنه دستشویی خودش میره لباس خونگی و راحتی خودش میپوشه اتاقشم مرتب میکنه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
دخترم چهار سالشه  کار که کتاب مناسب سنش حل میکنه رنگ میکنه شعر و قرآن حفظ میکنه دستشویی خودش م ...

زبان انگلیسی چیا بلده؟ 

2740
چیا یاد گرفته ازش؟

دایره کلماتش زیاد شده، از مهد پویا مثلا شمردن و رنگ اینارو یاد گرفته، بعضی بازیارو یاد گرفته اینجور چیزا دیگه

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
دخترم چهار سالشه  کار که کتاب مناسب سنش حل میکنه رنگ میکنه شعر و قرآن حفظ میکنه دستشویی خودش م ...

میشه اسم کتاباشو بگی عزیزم. 

من دخترم هرکاری میکنم وسایلشو مرتب نمیکنه چطوری یادش دادی؟

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
نه گلم

اشکال نداره. یهویی میبینی حرف میزنه. 

پسر من تا نزدیک ۳ سالگی فقط چند تا کلمه میگفت. یکی دو ماه بعدش یهویی حرف زد. 

اصلا نگران حرف زدنش نباش

میشه اسم کتاباشو بگی عزیزم.  من دخترم هرکاری میکنم وسایلشو مرتب نمیکنه چطوری یادش دادی؟

وای پسرای منم مزتب نمیکنن فقط ریخت و پاش

میشه اسم کتاباشو بگی عزیزم.  من دخترم هرکاری میکنم وسایلشو مرتب نمیکنه چطوری یادش دادی؟

داداشش مرتب میکنه اونم میخواد کم نیاره مرتب میکنه گاهی ام واسشون مسابقه میزارم با هم جمع کنیم هر کی زودتر مرتب کنه 

کتابای حواستو جمع کن از سن یک سال داره تا مدرسه 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
داداشش مرتب میکنه اونم میخواد کم نیاره مرتب میکنه گاهی ام واسشون مسابقه میزارم با هم جمع کنیم هر کی ...

ببخشید گلم داداشش چند سالشه؟

2706