2737
2739
عنوان

ناپدید شدن مرغ عشقم

82 بازدید | 19 پست

دوستان یه بالکن سر پوشیده دارم که کل پنجره هاش بسته ست. 

یه توری زدم دم درش که به هال خونه باز میشه. ۱۲ تا مرغ عشق رو بین گل و گیاهم ول کردم. واسه خودشون عشق و حال میکنن. 

سه روزه یکیش نیست. 

هرچقدررررررر گشتیم نیست که نیست.

کجا میتونه باشه؟ امکان داره غیب شه؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در رو پيدا كرده لامصب

خب بیاد تو هال باید ببینمش

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
نه غیب که نمیشه احتمالا خدای نکرده مرده یه گوشه‌ای جایی افتاده

جایی نمونده نگشته باشم.. جسدشم نیست

2740
چقد قشنگ

چشات قشنگ میبینه گلم. 

رفته بيرون ديگه كوچيك بوده رد شده رفته از جايي يام بالاخره پيدا ميشه

اصلا به بیرون خونه راهی نداره. بیاد باید بیاد داخل خونه. اونم ک کلا همه جا رو گشتم. باز دعا کنین پیداش کنم چون اکه یه گوشه مرده باشه هم باید زود پیداش کنم

اصلا به بیرون خونه راهی نداره. بیاد باید بیاد داخل خونه. اونم ک کلا همه جا رو گشتم. باز دعا کنین پید ...

آخي عزيزم نكنه زير مبلا داره برا خودش قدم ميزنه؟؟ ايشالله كه نمرده

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا
آخي عزيزم نكنه زير مبلا داره برا خودش قدم ميزنه؟؟ ايشالله كه نمرده

بازم فردا میگردم دنبالش‌.. دو تام بچه کوچک دارم تو خونه

فقط میگم کاش جایی نمرده باشه. 

مرسی گلم

2706