2737
2734
عنوان

دیروز یه اقایی ازدخترم عکس گرفت😐

1469 بازدید | 63 پست

یه مغازه لوازم ارایش فروشی پیش خونه اقام هست از زمان مجردی میرفتم اونجاواسه خرید.

حالا دیروز خرید داشتم باخواهرم و دخترم رفتیم مغازه صاحب مغازه به دخترم گیرداده بود چقدر شبیه پسراس ومیخندید 

بعد هی اذیت میکرد به دخترم میگفت عمو بیا پیشم منم میگفتم نه پیش مرد غریبه نمیری خلاصه بعد گوشیش دراوردگفت عمو بیاازت عکس بگیرم دخترمم ماسکو اورد پایین ازش عکس گرفتم هی گفتم ن نگیرین ...

ولی اخر عکسو گرفت دخترم۱۹،۲۰ ماهشه 

اخرشم مرده گفت الان عکسشو استوری میزارم

نمیدونم چرااینکارو کرد ذهنم مشغوله که چرا ازدخترم عکس گرفت.پسره بابای پیرشم کنارش بود 😐من خریدامو اکثرا ازباباهه میکردم فقط دوبارخریدارو پیشش خودپسره انجام دادم .حالا موندم چراعکس دخترمو گرفت براچیشه اخه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

شکایت کن اصلا😐

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خو چیه مگه 

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2740
من اگه جای تو بودم فردا میرفتم پیشش میگفتم جلو من عکسو پاک کن از گوشی

چیکارش کنه اخه؟

حالا که خونه خودمم

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706