2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خاهرم  اره بی قراری ب زور خابیدن احساس خفگی 

گاهی احساس میکنی داری میمری خاهرم اینطوری میشه خودشو میرسونه فضای باز استرسی بودن

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2728
عزیز من اینا همه فکرو خیالت هس توروخدا برو قدم بزن یا برو بیرون اگ خوب نشدی بیا بزن تو گوشم😂

اخه بیشتر شب موقعی ک تو رخت خاب میام اینطوری میشم اخه نمیشه ک نصف شب برم قدم بزنم بیرون خیلی سخته حالم هر شب داغونه

لایک نکن خیرشو ببینی
عزیز من اینا همه فکرو خیالت هس توروخدا برو قدم بزن یا برو بیرون اگ خوب نشدی بیا بزن تو گوشم😂

اره باید وقتی این حسا اومد بری بیرون 

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2738
اخه بیشتر شب موقعی ک تو رخت خاب میام اینطوری میشم اخه نمیشه ک نصف شب برم قدم بزنم بیرون خیلی سخته حا ...

از پنجره بیرون نگاه کن یا یکم وایسا دم درتون

دقیقا منم :(

منو خاهرم بعد فوت بابام اینجوری شدیم تو برات اتفاقی افتاده؟؟؟

اخه بیشتر شب موقعی ک تو رخت خاب میام اینطوری میشم اخه نمیشه ک نصف شب برم قدم بزنم بیرون خیلی سخته حا ...

عزیزم ی استکان گلاب یا عرق بهارنارنج بخور منم عین تو هستم بهارنارنج ارومم میکنه