2733
2734
عنوان

بتای پایین

91 بازدید | 10 پست

تستم مثبته. بتام پایینه. طبق پریودم ۴ هفته و ۷ روزم درواقع ۵ هفته پر

بتام ۶۰۰ عه

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم من بعدده روز تاخیر یعنی روز سی وهشت پریودی بتام ۲۸۰ بود که زده بود بالاتر از ۲۵ بارداری محسوب میشه دختر داییم بامن باردار بود هزار و خورده ای بود به دلت بد راه نده من دکترم اصلابهش توجهم نکرد خودم استرس داشتم فقط فردا هم سونوی ان تی  دارمم از من به تو نصیحت درگیر این چیزا نشو فقط استرس میگیری

عزیزم من بعدده روز تاخیر یعنی روز سی وهشت پریودی بتام ۲۸۰ بود که زده بود بالاتر از ۲۵ بارداری محسوب ...

از استرس مردم امروز😥😥😥😥 

کی گفته پایینه؟

دکتر گفت تکرار شه

بعد گوگل کردم دیدم نوشته خارج رحمی باشه هفته ششم نشون میده. بتای زیر ۱۰۰۰ مشکوکه. درد یه تخمدانم داشتم خلاصه خیلی استرس داشتم

عزیزم من بعدده روز تاخیر یعنی روز سی وهشت پریودی بتام ۲۸۰ بود که زده بود بالاتر از ۲۵ بارداری محسوب ...

من امروز ۳۶ سیکلمه یعنی ۷ روز تاخیر

عکس آزمایشتو میدی؟

نگرفتم. تلفنی پرسیدم فقط. 🥺 ولی خوب پریروزش ۳۰۰ بود. دوبرابر شده