2737
2734

دو بنظرم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رام گوشی دیگه هرچی بیشتر برنامه بیشتر تو پس زمینه گوشی میرن 

هرچی بیشتر باشه برنامه پیش تری تو پس زمینه میتونن فعالیت داشته باشن و گوشی میتوه چنتا کارو بهتر انجام بده

2740

برنامه ها برای اجرا حتما باید داخل حافظه رم قرار بگیرند پس هرچی رم بیشتر باشه سرعت اجرای برنامه هم بیشتره اما در کل رم باید با بقیه قطعات سخت افزاری هماهنگ باشه وگرنه سیستم دچار مشکل میشه پس یه گوشی با رم ۳ بقیه قطعاتش هم در حد پایین هست 

این نیز بگذرد
برنامه ها برای اجرا حتما باید داخل حافظه رم قرار بگیرند پس هرچی رم بیشتر باشه سرعت اجرای برنامه هم ب ...

الان در شرایطی من گفتم کدون بهتر بالا میاره؟ ولی بخوای مشخصات سخت افزاری گوشی هم بگم

اها رم مگه چیزی نیست که حافظه گوشی رو افزایش میده؟ منظورم اینه عین کار حافظه میمونه

اره همونه 

الان تو نت نگاه کردم راست میگی رم و رام فرق داره

مَن اُمیدَم به خُدا، بَعدِ خُدا هَم به خُداست...🌸💛