2733
2739
عنوان

آدم انقدرلجبازآخه😐

177 بازدید | 11 پست

امروز باشوهرم اومدیم شهرستان خونه پدرمم اینجاس پدرشوهرمم خونه داره اینجا واسه وقتایی که میان شهرخودمون 

امشب خونه بابام بودیم شام خوردیم همسرم گفت بریم خونه خودمون پدرومادرم یکساعت التماس کردن بمونیم نذاشت الان من آورده تواین خونه سرررررد داریم یخ میزنیم آخه بخاری هاخاموش بوده ما اومدیم روشن کردیم خونه هم بزرگ ویک طرفش زمین خالی ازسرما صورتم یخ زده کلی گریه کردم ازاین رفتاراش  ازلجبازیهاش خسته شدم دیگه 😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید راحت نیست اونجا 😕

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

میگفتی من می‌خوام یه شب پیش خانوادم باشم، اه  

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2740
دوست نداره سه ساله عروسی کردیم دوشب خونه ما مونده فقط

🙁⁦☹️⁩راحت نیس

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
قبلش گفتم شب بمونیم راضی بود یهو گیردادکه نه باید بریم من نمیمونم خیلی لج میکنه بایدهمیشه حرف خودش ب ...

منم کلا شبا نمیتونم جایی بمونم یه بار مامان بزرگم تنها بود قرار بود شب برم پیشش رفتم دختر عمومم بودش بعد نتونستم بمونم نصف شبی زنگ زدم بابام اومد دنبالم

(✪‿✪) I'm clever and kind (✪‿✪)