2777
2789
اره مامانم گرفت رماتیسم مفصلی داشت تحت کنترل بود ولی خداروشکر خوب شد 

خداروشکر عزیزم

دارورماتیسمم مصرف میکردن؟

علائم کروناشون چی بود؟ازروزاول کروناتحت کنترل دکترشون بودن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم دارورماتیسمم مصرف میکردن؟ علائم کروناشون چی بود؟ازروزاول کروناتحت کنترل دکترشون بود ...

اره دارو مصرف میکرد ۳سال که کرونا گرفت نه دکتر خودش نبردیم وقتی کرونا گرفت فقط از اورژانس پرسیدم میتونه دارو هاشو بخوره چون ایمنی رو سرکوب میکنه گفتن نباید دارو هاش قطع بشه اصلا علائمش سرفه سردرد بدن درد بود سرفه اش طول کشید خوب شه ولی خداروشکر خوب شد

اره دارو مصرف میکرد ۳سال که کرونا گرفت نه دکتر خودش نبردیم وقتی کرونا گرفت فقط از اورژانس پرسیدم میت ...

متاسفانه دوماهه داروهای رماتیسموقطع کرده چون سنگ کلیه گرفت و درواقع اون قرصاباعث سنگ سازشدن کلیه ش شده بود

اصلا استرس ندید به بیمارتون لازم نیست چیزی بدونه درمورد کرونا استرس مثل سمه 

استرس که خب بزرگه وبالغ و خودش میدونه احتمالاکروناست و کرونا برای رماتیسم خوب نیس

من عادی برخوردمیکنم ولی نمیدونم خودش استرس داره یانه

متاسفانه دوماهه داروهای رماتیسموقطع کرده چون سنگ کلیه گرفت و درواقع اون قرصاباعث سنگ سازشدن کلیه ش ش ...

دوماه فک کنم مشکلی پیش نیاره اگه حالش این مدت خوب باشه ولی بعدش ببرید پیش دکترش چون کرونا هم التهابات بدن رو بیشتر میکنه باعث میشه دوباره عود کنه بازم به دکتر عفونی بگید حتما دارو هاشو قطع کرده 

دوماه فک کنم مشکلی پیش نیاره اگه حالش این مدت خوب باشه ولی بعدش ببرید پیش دکترش چون کرونا هم التهابا ...

بله حتما...چراهردو دوز واکسنوزدن....۳۵مهردوز دومو زدن...سینوفارم

نمیدونم والا...مگه سرماخوردگی گلودرد داره؟

بله حتما...چراهردو دوز واکسنوزدن....۳۵مهردوز دومو زدن...سینوفارم نمیدونم والا...مگه سرماخوردگ ...

خب خداروشکر واکسنو زدن انشالله چیزی نیست خوب میشن باید تست بدن معلوم شه کروناس وگرنه ممکنه سرماخوردگی یا انفولانزا باشه چون سرفه و بدن درد ندارن شاید کرونا نباشه 

خب خداروشکر واکسنو زدن انشالله چیزی نیست خوب میشن باید تست بدن معلوم شه کروناس وگرنه ممکنه سرماخوردگ ...

چراتک وتوک سرفه دارن...الان که تست معلوم نمیشه...زوده....التماس دعا....دعاکن چیزی نباشه🙏