2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت

4753 بازدید | 228 پست

بچه ها هرکی هرچی میگه درمورد تعیین جنسیت دروغه بخدا قسم تموم حالتام تموم تستا پسر بود ولی بچم دختره تهوع نداشتم خوراکم خوب بود گوشت وپنیر و دوغ دوست داشتم تست ابوعلی سینا پسر تست شیخ بهایی پسر تست چینی پسر تست ادرار نمک پسر تست جوش شیرین پسر تست ادرار و سفید کننده پسر تست پلاک زنجر پسر همه همه پسر حتی طب سنتی هم رفتم گفتن پسره ولی بچم دختره خواستم بگم مادرای که باردارن اصلا به این چیزا دل خوش نکنن همش دروغه فقط وفقط نظریه ناب درسته که صحتش بالای ۹۰ درصده گفتم اینارو بگم تا بقیه هم ببین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نظرییه ناب چیه ؟

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

خدا حفظش کنه چه فرقی داره

چه دختر چه پسر از وقتی که دنیا میان دهنتو سرویس میکنن تا وقتی که دق کنی بمیری آخرشم وقتی مُردی ارث میگیرن میرن همین 😅

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2740

من از تهوع و ویار به مرگم‌راضی شده بودم و بچم پسر بود

دوستم اصلا نه ویار نه هیچی بچش دختر

اصلا به این چیزا نیست

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

نظریه ناب چیه

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
عزیزم دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه..یه سوال مگ بچه چندمته ک انقد درگیر تستها بودی🙄🙄🙄🙄

بچه سوممه درگیرش نبودم ولی وقتی باردار میشی دوس داری بدونی جنسش چیه منم دوس داشتم پسر باشه ولی نشد خواستم بگم اینا دروغه که بقیه نرن سمتش خودم فقط همین بارداریم انقد این تستا رو انجام دادم