2733
2734
عنوان

ممنون میشم کمکم کنید

56 بازدید | 7 پست

من میخوام هزینه ی یه فرد یا بچه فقیر رو به عهده بگیرم ولی نمیخوام جای دولتی برم حالاهم کسی رو نمیشناسم توی خیابون ادم زیاد هستا ولی من میخوام یکی باشه که کمکش کنم واقعا به دردش بخوره البته من خودمم تو خرج خودم موندما ولی خب میخوام در حد توانم به یه نفر کمک کنم شاید حال دلم خوب بشه میشه راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ تو خرج خودت موندی بدون چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه

نمیدونم اخه تو یه شهر غریبم که هیچ کس رو ندارم چندبار خواستم خرگوش یا ... بخرم که باهاش سرگرم بشم بعد گفتم این پولو بدم به یه نفر نیاز داشته باشه خیلی بهتره

شما خیلی مهربونید🤍

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....

الان شما بگید از کجا باید یه نفر رو پیداکنم که نیاز داشته باشه و گولم نزنه اخه قبلنا خیلیا به دروغ میگفتن مشکل داریم ولی بعد میفهمیدم دروغ میگفتن میخوام برای کسی هزینه کنم که نیاز داشته باشه 

پیج روشنا رو تو اینستا سرچ کنید

برای مردم سیستان بلوچستان هست

خیرات نان و اینجور چیزها

شاید بدردتون خورد

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....