2737
2734
عنوان

بیمارستان عرفان سعادت آباد

805 بازدید | 17 پست

سزارین در بیمارستان عرفان سعادت آباد کسی داشته میشه لطفاً اطلاعات بدید راجع به تجربه تون در مورد همه چیز رسیدگی ؛ بیهوشی؛ پمپ درد؛ دکترتون کی بود و ...

همه چيشون عاااااليه واقعا من تحت نظر دكتر علومي بودم و پيش ايشون زايمان كردم سز اختياري

واقعاً عزیزم منم قراره دکتر شهره علومی سزارین کنه ؟ سزارینت چطور بود؟ خانم دکتر چطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه چيشون عاااااليه واقعا من تحت نظر دكتر علومي بودم و پيش ايشون زايمان كردم سز اختياري

بی حسی بودی یا بیهوشی ؟ بعد عمل دردت در چه حدی بود؟ ببخشید سوالام زیاده

عزیزم لطفاً پیامهامو دیدی جواب بده من ۱۶ آذر انشالله زایمانمه خیلی نگرانم

خواهرم و دوتا از خواهر شوهراش سال۸۷ اونجا سز شدن با دکتر مریم اشرفی خیلی راضی بودن

دو تاشون بیهوشی کامل بود خواهرم اسپاینال

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2740
واقعاً عزیزم منم قراره دکتر شهره علومی سزارین کنه ؟ سزارینت چطور بود؟ خانم دکتر چطوره

دكتر عالللليه أصلا ب كارش شك نكن خيلي دكتر كاربايد هستش

منو ٢٥ سال پيش خانم دكتر خودش بدنيا اورده دكتر ديروز و امروز نيس خيلي تو كارش حرفه اي هستش

بی حسی بودی یا بیهوشی ؟ بعد عمل دردت در چه حدی بود؟ ببخشید سوالام زیاده

بي حسي بودم از اتاق عمل پمپ درد برام زدن أصلا هيچ دودي نداشتم فقط تا چند روز بلند شدن و نشستني يختم بود ك اونم غيرقابل تحمل نبود و اينكه جاي بخيه ها أصلا نمونده دركل دكتر علومي ي دونس خيلي كارشو قبول دارم با خيالت راحت برو واسه زايمان چون هم دكترت خوبه هم بيمارستان

بي حسي بودم از اتاق عمل پمپ درد برام زدن أصلا هيچ دودي نداشتم فقط تا چند روز بلند شدن و نشستني يختم ...

مررررررسی عزیزم که جواب دادی خیالم راحت شد خیلی خیلی ممنونم ازت

سلام عزیزم خوبی؟ ببخشید دوباره مزاحمت شدم بیمارستان عرفان به جز هزینه ای که بیمه تکمیلی مون میده ؛ تامین اجتماعی هم چیزی از هزینه رو میده یا نه؟؟

بي حسي بودم از اتاق عمل پمپ درد برام زدن أصلا هيچ دودي نداشتم فقط تا چند روز بلند شدن و نشستني يختم ...

سلام ببخشید هزینه ی پمپ درد چقدر بود؟

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2706