2733
2734
عنوان

عکس بارداری

51 بازدید | 5 پست

من دو تا دختر دارم اما یه عکس درست و حسابی از دوره بارداریم ننداختم  الان تو اینستا این عکسای بارداری رو میبینم انقدر حسرت میخورم 😔😔😔😔

منم باردارم ولی چون شوهرم مطمئنم نمیاد آتلیه یه روز باید تنهایی برم بندازم، 🤭 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم میتونی اگه عکس ساده ی بارداریت رو داری بفرستی برام تا واست آتلیه ایش کنم

تبدیل عکس ساده به آتلیه ای باانواع تم ماهگرد، تولد، یلدا، نوروز، جشن الفبا، عروسی و...آموزش هم میدم هرکی خواست درخواست بده
2731

منم ندارم

از ترس کرونای کوفتی نرفتم

ی عکس اتلیه هم از بچه م ندارم ۱۵ ماهشه

تف تو کرونا

بزرگ شد براش توضیح میدم دلیلشو🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
منم ندارم از ترس کرونای کوفتی نرفتم ی عکس اتلیه هم از بچه م ندارم ۱۵ ماهشه تف تو کرونا بزرگ شد ب ...

من عکسای ساده رو آتلیه ای میکنم خواستی درخواست بده

تبدیل عکس ساده به آتلیه ای باانواع تم ماهگرد، تولد، یلدا، نوروز، جشن الفبا، عروسی و...آموزش هم میدم هرکی خواست درخواست بده