2733
2734
سلام من مهرشهر هستم ٣ هفته پیش ناخن کاشتم اصلا از کارش راضی نیستم شنبه باید برم ترمیم لطفا اگه ناخن کار خوب میشناسید که مسیرش به من بخوره و خیلی دور نباشه معرفی کنید ... قیمتش و شماره تلفنش هم اگه دارید بذارید.. یک دنیا ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لنی جون هنوزم در گیری؟ به نظرم باید بری تهران
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
میدونم بد چیزی هم هست نباید بهش اعتماد میکردی صبح بهش پیام بده بگو دارم میرم ازت شکایت کنم
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
2738
امیدوارم مشکلت حل بشه
ااااا ببخشید اشتباه شد حواسم نبود
2706