2733
2739
عنوان

دخترم ازدست رفت 😢

811 بازدید | 17 پست

١٠ سالشه وقتی کوچیک بود حافظ قران  و نمونه و همه مسابقات رتبه میاورد خارق العاده و خاص بود     اما نمیدونم چیشد روانی شده درس و قران و همه چیز گذاشت کنار تا ٩ صبح مثل دیوونه ها دور خودش میچرخه ٩ تا ٥ غروب میخوابه بعد میره توکوچه   میاد گریه میکنه الکی و خونه رو میریزه بهم ومثل جنازه یه گوشه میفته 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم ده سالشه اما ببین بیرون که میره چه خبره یکی این و اینکه بهش فشار نیار بزار خودش بیفته به فکر قران و کارای دیگه اش البته درس با این فضای مجازی که فقط با فشاره درس خوندن اما اروم و مهربون قدم قدم ببین چشه ببرش خرید براش چیزای خوشگل بخر و ارومش کن نکنه کسی پاش افتاده من که اصلا نمیزارم پسرم تو کوچه بره چیزای بد یاد میگیرن 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
پسر منم ده سالشه اما ببین بیرون که میره چه خبره یکی این و اینکه بهش فشار نیار بزار خودش بیفته به فکر ...

نمیدونم کجا اشتباه کردم یهو اینطور شد

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

تغییر یدفعه خطرناکه اول حالش رو خوب کن بعد ببین از چی هست خیلی مهربون و نرم ازش حرف بکش 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
2738

چشم زخم خورده 😥😐😐😐😐 گوسفند براش قربونی کنید 

دیگه از پیشرفتش هم به فامیل حتی فامیل درجه یک نگید 

بابا چرا بچه هاتونو تو بوقو سرو صدا میکنید 

صدقه هم زیاد بده 

حرز دعای امام جواد هم خوبه

این بچه یه مشکلی داره که از درون داره روحش رو می خوره... 

لطفا خواهشا ببرید پیش یه روانکاو خوب می فهمن چه مشکلی داره 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

همه اینکارو روکه گفتی حافظ قران و...اینا با علاقه خودش بود یا اجباری  ..شاید زده شده الانم که سن بلوغشه....یه سری حسا تو وجودش بیدار شده زده شده شاید

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
چشم زخم خورده 😥😐😐😐😐 گوسفند براش قربونی کنید  دیگه از پیشرفتش هم به فامیل حتی فامیل درجه ی ...

😭😭😭😭😭😭

همه اینکارو روکه گفتی حافظ قران و...اینا با علاقه خودش بود یا اجباری  ..شاید زده شده الانم که س ...

دوست داشت😢😢

عزیزم تو سن بلوغه درکش کنین. و اینکه نزار تنها بره تو کوچه(خدایی نکرده اتفاقی براش نیفته) ، در هر صو ...

چشممم

2706