2733
2739
عنوان

برای

90 بازدید | 10 پست

دندون درد چی خوبه

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ایبوپروفن  یا مفنامیک اسید

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

رانتین یا مسکن اگه داری پودر کت بذار رو دندونت

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
شیاف دیکدوفناک ۱۰۰

عه مگه شیاف برا دندون درد هم خوبه

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2738

وای منم الان چندروزه که دندونم درد میکنه هرکاری میکنم خوب نمیشه دیروزم واکسن کرونا زدم نمیتونم برم دندونپزشکی تادوهفته 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
وای منم الان چندروزه که دندونم درد میکنه هرکاری میکنم خوب نمیشه دیروزم واکسن کرونا زدم نمیتونم برم د ...

منم می‌خوام واکسن بزنم میترسم خطرناک نباشه

فعلا چند روزه هی قرص میخورم