2733
2734
عنوان

ایده پولدار شدن بدین خب

3402 بازدید | 25 پست

بگین ببینم شما هم مثل من خیلی دوست دارین پولدار شین؟

کسی اطرافتون داشتین با تلاش خودش نه ارث واین حرفا پولدار شه؟ چطوری؟

من کارمندم با درآمد کم پیشنهاد بدین در کنار کارمون چیکار کنیم پولدار شیم. یه ماشین خوشگل سوار شیم خونه و وسایل قشنگ و گرون. کارای عجیب غریبم نگین ها 😅

منتظرم زود زود

مهربان باشیم   

بچه ها هرکسی میخواد یکار آنلاین داشته باشه و مستقلا برای خودش کارکنه 

من کار ادمین اینستاگرام رو بهتون پیشنهاد میدم

خودم دوره ها و آموزشاش رو رفتم و ادمین حرفه ای هستم

هرکسی مایله میتونم بهش صفر تا صد ادمینی رو یاد بدم تا خودش برای خودش کاربزنه و شروع کنه.

هزینه خیلی خیلی کمی هم میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با تلاش هیچکس پولدار نشده و روز به روز هم شرایطش بدتر شده. مگه ارثی - پارتی و رانت و نفوذ و خلاف و . ...

شدنش که میشه اما اینقد طول میکشه که پیر میشی و نمی‌چسبد بهت. الان که جوونم دلم ماشین خوب میخواد نه وقتی عصا دست بگیرم

مهربان باشیم   
2738
شدنش که میشه اما اینقد طول میکشه که پیر میشی و نمی‌چسبد بهت. الان که جوونم دلم ماشین خوب میخواد نه و ...

نه حتی پیر هم بشی ، نمیشه. الان اینجا من و خیلی همکارهای دیگه ام نزدیک 20 ساله کار می کنیم. در حد صفر حقوق میدن . و از پست و ارتقا هم خبری نیست. اما هفته قبل یه نیرو اومد از بستگان مدیرعامل. فرداش شد سرپرست. براش راننده گذاشتن. ماشین میبره و میاره. هر روز هم از بهترین رستوران براش غذا می گیرن. و خییییییییییییییلی مزایای دیگه. هر چقدر هم کار کنی و پیر بشی و پدرت دربیاد بدون پارتی و رانت نمیشه. 

2706