2737
2734
عنوان

هر کرم پودری خریدم انداختم دور

70 بازدید | 13 پست

چی بخرم بچه ها که نماسه مات باشه از همه مهم تر کیفیتش خوب باشه

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اخیرا note  خریدم راضیم ولی پوشانندگیش زیاد نیس ها

ب نظرت بوش ی جوری نیس؟

من داشتم اشکمو در میورد بوش😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
من اخیرا note  خریدم راضیم ولی پوشانندگیش زیاد نیس ها

پوستت چربه؟

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
کلینیک

قیمتش ؟اصلشو کجا میتونم گیر بیارم

ب نظرت بوش ی جوری نیس؟ من داشتم اشکمو در میورد بوش😑

منم اینحوریم حساسم 

قیمتش ؟اصلشو کجا میتونم گیر بیارم

دوتا سایز داره قیمتشو نمیدونم چون متغیره همش اخرین بار ۵۰۰ بود فک کنم 

من بندرعباسم بازار همجا هست

تو نت بزن انلاین شاپا دارن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
دوتا سایز داره قیمتشو نمیدونم چون متغیره همش اخرین بار ۵۰۰ بود فک کنم  من بندرعباسم بازار همجا ...

جنس فیک زیاده متاسفانه

مک عالیه.البته تیوبیش

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو