2737
2739
عنوان

قیمت طلا کسی میدونه؟؟؟ الان بالاست یا پایین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج ،شیش ماه ممکنه همینطوری بمونه  دراز مدت یعنی بخر و اصلا به فروشش فک نکن

نمیدونم چه کنم

یه پولی دارم شوهرم خبر نداره. درحد دو تومن. میگم نکنه بخرم بعدا نیازمون شه.... 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2728
ممکنه تو ۶ ماه ضرر باشه ولی کلا همیشه روی طلا به چشم سرمایه گذاری بلند مدت فکر کن نه ۶ ماه

اوهوم مرسی♥️

آخه الان این پول 6 ماهه دست نخورده. دیگه موندم بخرم یا یهو لازم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اگر جای شما بودم میخریدم

ممنون♥️

سعی خودم رو میکنم😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم تو 6 ماه اگه بخوای بفروشی ضرر میکنی من واسه دخترم دی ماه پارسال دوتا النگو گرفتم گرمی 1میلیون 44هزار بود 8و خورده ای شد امسال تو محرم یکی از الگوهاش شکست بردم یه تک پوش گرفتم تقریبا روی النگوهاش 1میلیون وخورده ای ضرر کردم با اینکه گرمی 1میلیون 88هزارحساب کرد چون اجرت کارو سود ومالیات طلا ضرر محسوب میشه اگه خواستی بخری حتما طلای بدون اجرت بخر 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2738
عزیزم تو 6 ماه اگه بخوای بفروشی ضرر میکنی من واسه دخترم دی ماه پارسال دوتا النگو گرفتم گرمی 1میلیون ...

میخوام سکه بخرم گلم.

خوبه بنظرت؟ پارسیان واینا فکر کنم در حد یه تومن بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون پول خیلی زیادی نیس....منظورم برای طلا خریدنه پس خیلی مهم نیس که چ کارش می کنی

درسته😅

اما استرس دارم همین یه ذره حیف شه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام سکه بخرم گلم. خوبه بنظرت؟ پارسیان واینا فکر کنم در حد یه تومن بشه

بازم موقع خریدن از فروشنده بپرس که سکه هم موقع فروش ضرر میده یانه ولی خوبه آدم پول که دستش میاد همینجوری پس انداز کنه به دید بلند مدت چون واقعا برد میکنه سال 97 40 تومن پول داشتم همسرم گفت بریم برات طلا بخریم قبول نکردم گذاشتم بانک الان خیلی پشیمونم اگه به حرفش گوش میدادم الان 40 تومنم شده بود 100 تومن ولی توی بانک تو این چند سال کل سودی که گرفتم 10 تومن هم نمیشه به خدا 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
بازم موقع خریدن از فروشنده بپرس که سکه هم موقع فروش ضرر میده یانه ولی خوبه آدم پول که دستش میاد همین ...

عزیزم.... انشالله خدا یه جای دیگه برات جبران میکنه 😘

مرسی وقت گذاشتی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم.... انشالله خدا یه جای دیگه برات جبران میکنه 😘 مرسی وقت گذاشتی عزیزم

خواهش میکنم گلم ان شاءالله خدا به شماهم اول سلامتی ودلخوشی بعد هم برکت بده به پول و مالتون  آرزوی بهترینارو میکنم براتون 

به ثبات رسیده .بخر البته برای دراز مدت خوبه 

ینی چی ب ثبات رسیده همینجور میمونه ینی؟

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2706