2752
2734
عنوان

خانه تکانی کارمندی ..... از همین حالا

3873 بازدید | 123 پست
سلام دوستان . صبح تون بخیر خانومای کارمندی که خودشون خونه تکونی شون رو انجام میدن و از امروز می خوان شروع کنن بیایید تا با هم ، توی این گروه ، این کار رو پیش ببریم
دوستای گلم اگه موافق باشید هم یه گروه توی و اتس آپ تشکیل می دیم راستی این شرایط خود منه بچه ی کوچیک دارم ساعت کاریم هم زیاده بنسبت از کارگر هم کمک نمی گیرم ...نهایت همسرم کنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کوزت من اهوازم هر روز خونه تمیز میکنم غش کردم دیگه نمیکشم توان ندارم ... هر روز گردگیری ... سرامیک تمیز کنم ... جارو برقی بکشم ... حیاط و راه پله تمیز کنم ... خستم خسته میفهمی
پــــَــدیــــدِه مــــَـــنــَـــم . . . گـــــورِ بــــایـــای شــــانـــدیــــز
نیویکا جان کار کارگر رو قبول ندارم ...یا شایدم اون کارگری همون یه بار به تور من خورد خوب نبود با ابن حال ترجیح می دم کم کم خودم و همسرم انجام بدیم همچین بحث هزینه اش هم هست