2733
2739
عنوان

وزن جنین ۳۲هفته

255 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من ۳۲هفته ویک روزمه سونو رفتم وزن جنین دوکیلو و۱۴۷گرم بود دکترگفت وزن جنین بالاست.حالا استرس گرفتم نکنه خیلی بزرگ بشه.اکربزرگ بشه یعنی خوب نیست؟کیاوزن جنینشون بالابوده.یعنی دیگه خیلی تغذیه نکنم که بزرگتر نشه خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وزن دختر منم ۳۲ هفته ۲۱۰۰ بود،اخر ۳۷ هفته کیسه ابم پاره شد با وزن ۳۲۰۰ بدنیا اومد

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740
وزن دختر منم ۳۲ هفته ۲۱۰۰ بود،اخر ۳۷ هفته کیسه ابم پاره شد با وزن ۳۲۰۰ بدنیا اومد

خب پس برامنم طبیعیه وزنش یعنی.شما تغذیتوکم کردی؟نگفت وزنش بالاست؟

ببخشید چه دارو های خوردی تغذیه ات چطور بوده منم آرزو دارم بچم تپل بشه

من خیلی بدویار بودم تاپنج ماهگی خوراک نداشتم وزنمم پایین اومد.امابعدش به خوراک افتادم.من خوراکم معمولیه مثل قبل بارداریم اما هرررر روز دوعدد موزمیخورم فکرمی‌کنم بابت همین باشه وگرنه تغذیه آنچنانی ندارم