2733
2739

این پیامو شوهرم داد 

دادخواست توافقی دادیم 

امروز اولین مشاورمون بود 

چطور شد دادخواست دادنی  ب نبودن کارت ملی گیر ندادن

؟👇👇👇👇👇👇👇👇👇

اونروز به مشاور که زنگ زدم گفت کارت ملیت حتما باید باشه نبود نیا چون انجام نمیشه کاری.منم کارتم پیدا نشد وقتم ندارم برم اقدام کنم.

صبح باز میزنگم اگ بگه ن باید وایسی من اقدام کنم واس کارت بعد بریم.

یعنی موضوع چیه؟

کسی نمیدونه ب مشاوره طلاق بری کارت ملی باید ببری؟ خب شناسنامه عکس داره دیگه.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

کسی نیست

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

هیچکس اطلاع نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم خوبی.از پارسال تو تاپیکات بودم گفتم حالتو بپرسم❤️

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2728