2733
2734
عنوان

آبرسان کامان و جوش صورت

155 بازدید | 11 پست

سلام. رفتم داروخونه گفتم آبرسان خوب واسه پوست معمولی میخوام. بمب آبرسان کامان داد بنفش رنگه. احساس میکنم از وقتی میزنم صورتم جوش های زیرپوستی زده. به نظرتون بعداز ی مدت استفاده خوب میشه یا دیگه نزنم؟ 

ابرسان درمالیفت و فیس دوکس عالین 

شاید به ترکیبات داخلش حساسیت داده پوستت 

من خودم ابرسان ژنو بایوتیک خریده بودم توش دانه افتابگردان و اینا داشت کلی جوش زدم بعد قطعش کردم خوب شدم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراهی دارم 😍🥰🤰🏻👼🏻

نه نزن

کامان خیلی شانسی واسه پ.ست واسه یکی عالی جواب میده واسه یه پوست افتضاح

منم وقتی زدم جوش زدم دیگه نزدم

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من پارسال قرمزش گرفتم به صورت که نزدم ولی برا دستام راضی نبودم ..

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
نه نزن کامان خیلی شانسی واسه پ.ست واسه یکی عالی جواب میده واسه یه پوست افتضاح منم وقتی زدم جوش زدم ...

ای بابا. چقدر بد. حالم گرفته شد. چند وقت بود میخواستم آبرسان بگیرم حالا که گرفتم اینجوری شد😔

واسه من خوب بود

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2740
ای بابا. چقدر بد. حالم گرفته شد. چند وقت بود میخواستم آبرسان بگیرم حالا که گرفتم اینجوری شد😔

اره متاسفانه اینجوریه دیگه

خب بده به یکی از اعضای خانواده استفاده کنن

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙