2737
2734
عنوان

اعتیاد خرید

59 بازدید | 5 پست

بچه ها من لباس و مانتو و روسری،خیلی دوس دارم،،،شاید 4۰ تایی داشته باشم مانتو

ولی بازم دلم میخواد بگیرم ،،سالی 4 تارو میگیرم فقط مانتو ،،،کلی لباس تو خونه  

این اصراف میشه،،من تقریبا ۲میلیون حقوقمه،،که ۳۰۰ برا قسط م میره،،،۱ تومن خرج خودم کرایه راهم،،میشه

باقیشم خوراکی یا لباس میگیرم

مجردم

چه پیشنهادی دارین یکم پس انداز کنم

به نظرتون چقدر در ماه پس انداز کنم 

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

من مجرد بودم پولام پس انداز میشد مثلا اگه ۵۰۰ میگرفتم ۴۰۰ پس انداز میشد . ۱۰۰ تومن خرج رفت و امدم و ... کیف و کفش و لباسم زیاد نمیخریدم در حد نیاز 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دومیلیون بابرکتی

خخخخ واقعا 

همش خرج خوراکی میشه،،،

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2728

برووام بردار بده ب طلا هرماه از حقوقت بده ب قسط وامها

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
برووام بردار بده ب طلا هرماه از حقوقت بده ب قسط وامها

وام چه بانکی

چن درصد 

من از وام خیلی میترسم

از طرفی باید پولم چن وقت تو بانک بخوابه