2737
2734
عنوان

شیردهی کمک لطفا

116 بازدید | 23 پست

سلام ممکنه راهنمایی بفرمایین

دختر من ۳ماهشه

از دیروز شیر سینه رو نمیخوره

البته مقدار شیر م هم خیلی کم شده

فقط شیرخشک میخوره

میشه راهنمایی کنین چکار کنم شیر مادر بیشتر بشه یا دخترم بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی شیر خشک بدی چون هم شیرینه هم راحته واسش دیگه حوصله سینه رو نداره، مک نمیزنه شیر کم میشه. اگه میخوای سینه رو بگیره باید شیشه ندی. البته قطعأ قشقرق میکنه. باید مقاومتشو در هم بشکنی. مجبور شه میخوره. 

من ک حالم از شیردهی بهم میخوره...دومی رو شیرخشکی کردم البت شیرم نداشتم و کم بود

وای نگو منم پدرم در اومده😂ولی خودم خوشم نمیاد شیر خشک بدم. دختر من یه سینمو میخوره اونیکی رو هم ب زور در میاره باهاش بازی میکنه🥴شب تا صبح هم ول نمیکته

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2740

ابمیوه های شیرین بخور.چایی شیرین.چیزهای چرب بخور مثل کره وعسل.کله پاچه .غذاهای مقوی.منم بچه ام سه ماهشه.

ی ماه پیش بردم دکتر دیر ب دیر دفع داشت

به دکترش گفتم با اینکه شیرم زیاده همش بمن چسبیده و تا جدا میشه گریه میکنه.گفت اول شیر هر دو سینه رو کامل بده بعد شیر خشک بده.منم همینکارو میکنم خیلی بهتر شده.هم خوابش.هم دیگه گریه الکی نمیکنه.هم دفعش خوب شده

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.