2733
2734
عنوان

🍁دنیای شعر خواهرانه کوچه باغ پاییزی

| مشاهده متن کامل بحث + 2659 بازدید | 400 پست
سلام فدای شما❤ خیلی دیر اومدم😅

سلام ب روی ماهت خواهری خوبی عزیزم خوش آمدی... خدانکنه قشنگم اوپیوروم 😘💕😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای همه راحت روان، سرو روان کیستی ملک تو شد جهان جان، جان و جهان کیستی سلام سمیه جانم عصرت بخیر ...

پاییز را وقتی که از درد تو سرشارم 

بیش از تمام فصل ها من دوستش دارم 

غزلبانو#  

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
@غزلبانو38     گاهی خدا از طریق آدمایی که سر راهت قرار میده بهت میگه من کنارتم ...!

دلم گرفته و دیگر هوا بهاری نیست

خبر ز بوی گل و نغمه‌ی قناری نیست

دلم خوش است که در شب ستاره می‌روید

وَ بی خبر که در این شب ستاره جاری نیست

هجوم ممتد غم‌ها مرا می­آزارد

برای پا که شکسته است، دست یاری نیست

همیشه شعر و غزل مرهم دلم می‌شد

دگر برای غمم این بهانه، کاری نیست

به پای صبر زمانه همیشه می‌سوزم

وَ گریه‌های منِ خسته اختیاری نیست

تو ای مسافر من ، کی ز راه می آیی

میان قلب "غزل­بانویت" قراری نیست

غزلبانو#  

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2731
دلم گرفته و دیگر هوا بهاری نیست خبر ز بوی گل و نغمه‌ی قناری نیست   دلم خوش است که در شب ستار ...

عالی عالی 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

رفتی از چشمم و دل محو تماشاست هنوز
عکس روی تو در این آینه پیداست هنوز

هرکه در سینه دلی داشت به دلداری داد
دل نفرین شده ماست که تنهاست هنوز

در دلم عشق تو چون شمع به خلوتگه راز
در سرم شور تو چون باده به میناست هنوز

گر چه امروزِ من آئینۀ فردای من‌است
دل دیوانه در اندیشۀ فرداست هنوز

عشق آمد به دل و شور قیامت برخاست
زندگی طی شد و
این معرکه برپاست هنوز‌...

🌼🌸  

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
سلام جیران جونم ممنونم عزیز دلم 😍❤💞💕💋

خواهش میکنم نازنینم... الله خلیچ یا اعیونی تسلمین اوپیوروم 💕🌻😍😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
قربونت برم سلامت باشی😍😍😍 اوپیوروروم چیست بانو 🤕🤕

الله المسین گوزلیم یاشا خوب خداروشکر 😘💕🦋

یعنی می بوسمت 

🍁پاییز  🍂مانند افسون است 🌾مانند یک رؤیاست 🍂با برگ می‌رقصد با باد میخندد 🌾در بازی‌اش با ...

❤❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

از تو می گویم غزل با این دل شیدایی ام

شاعر چشم فریبا ، خالق زیبایی ام

از تو غافل نیستم هر لحظه ،هر جا ،بامنی

باتوام با قلب مست و عاشقت هر جایی ام

می نویسم از دلت هر چند رسوایم کند

عاشقم ،آری گلم ،من عاشق رسوایی ام

می نشینم گاه با یاد تو خلوت می کنم

تا نرنجاند مرا این خلوت  تنهایی ام

گر چه پنهان می کنی احساس خود را از دلم

دیدمت از دور اما بی هوا می پایی ام

خط به خطِ  شعر چشمت بیقرارم کرده است

باز هم  در گیرو دار مصرع بالایی ام

از تبار دلبران ناب  و بی الایشی

با دل مجنون خریدار دل  لیلایی ام

از جنون باکی نداری ،دل به دریا می زنی

دوستدار این همه احساس و بی پروایی ام

🌼🌸  

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

می گفت، هر آدمی برای خودش

فصل پنجمی داره

که تکلیف تمام فصل هاشو

روشن میکنه …

که حال و هوای هر چهار فصلش

به حال و هوای اون فصل بستگی داره …

اگه ابری باشه تمام فصل هاش ابریه …

بارونی باشه، بارونیه

آفتابی باشه، آفتابیه …

میگفت،

فصل پنجم فصل دل آدماست …❤️

حال دل اگه خوش باشه

همیشه بهاره، همه جا پر گل و بلبله …

حال دل اگه ناخوش باشه

هر فصل پاییزه…

سرد و غم انگیز و برگ ریز

که پایان نداره …!!‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌

ما ممکنه بتونیم همه‌ چیزو فراموش کنیم و همه‌ رو ببخشیم، اما دردی که احساس کردیم‌ رو فراموش نمیکنیم...

🌼🌸