2733
2734
عنوان

کیا به بهشت و جهنم اعتقاد ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 35 پست
به نظرم باید برای کسی تاسف خورد که نمیدونه کجاست و چه هدفی از خلقتش هست ،حتی خود خدا هم گفته

الان تو هدف خلقتت رو میدونی؟؟ خانم عقل کل

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مذهبی نیستم ولی در وجود خدا و جهان دیگه شک ندارم علم نمیتونه روح و عالمی که نمیبینه و از جنس ماده نیست رو زیر سوال ببره 

اگر جهان دیگه نداریم پس چرا آفریده شدیم حتما باید باشه

تا توانی دلی بدست آور ...دل شکستن هنر نمیباشد....پروردگارا خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه میخواهی❤
2740
یه تئوری هست که میگه ،شاید ما مردیم و این دنیا بهشت یا جهنم ماست...!

نمیشه چون ادم گناهکارتوی جهنم هنگام پس دادن تقاص،اون کارگناهش میاد جلوچشمش...پس چرا ما اینجا هرچی عذاب میبینیم چیزی نمیادازگذشتمون جلوی چشممون که بگیم بخاطراون بوده؟

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
من مذهبی نیستم ولی در وجود خدا و جهان دیگه شک ندارم علم نمیتونه روح و عالمی که نمیبینه و از جنس ماده ...

جهان های خیلی زیاد دیگه ای هستن منم همینو.میگم 

به نظرم باید برای کسی تاسف خورد که نمیدونه کجاست و چه هدفی از خلقتش هست ،حتی خود خدا هم گفته

دوست من اگه شما به خدااعتقادداری پس بایدبهشت وجهنمی که توی قرانشازش گفته هم باورداشته باشی‌چون توی کتاب خدابودن قران شکی نیس اگربودسالهای سال گذشته پس چراهیچمس نتونسته کتابی مانندش بنویسه؟

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
نمیشه چون ادم گناهکارتوی جهنم هنگام پس دادن تقاص،اون کارگناهش میاد جلوچشمش...پس چرا ما اینجا هرچی عذ ...

به نظرم اینکه ندونی برای چی عذاب میکشی خیلی دردناک تر از اینه که بدونی،شاید به خاطر این ب یاد نمیاریم که بیشتر زجر بکشیم

ببین اسی جون با دیدن یه کلیپ تو اینستا نمیشه در مورد این مسایل صحبت کرد.

اگه دوست داری راجع به این چیزا اطلاعات کسب کنی بهتره از کتاب دنیای سوفی شروع کنی.

یه رمان فلسفیه یعنی اومده مسایل فلسفی رو ساده در قالب رمان بیان کرده.

اونو که بخونی یه کم دیدت بازتر میشه و دستت میاد برای مطالعات بعدیت سراغ چه کتابها و منابعی بری.

Having fun while stuck in life
2706