2410
2553
عنوان

کیا به بهشت و جهنم اعتقاد ندارن؟

1652 بازدید | 35 پست

کسایی که میگید اعتقاد داریم برید کلیپ عالم هستی از دید ناسا رو تو گوگل نگاه کنید اون وقت میبینید دنیا بزرگتر از اونیه که بهشت و جهنم وجود داشته باشه،

حالا چن تا تئوری هم هست تو پست های بعدی میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تاسف بخورم برات یا زوده؟؟😐😐😐

مذهبی نیستم وای خب بالاخره این خلقت باید یه هدفی داشته باشه الکی که نیس

یه چیزایی رو واقعا نمیشه برد زیر سوال 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

چون خدا و قرآن میگن هست پس  هست 

علم بحث ندارم پس بحث نکنید صرفا نظر خودم رو گفتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2714

یه تئوری هم هست که میگه این دنیا نتیجه کار های خوب و بد ما توی زندگی گزشتس یعنی اگه تو زندگی گزشته آدم خوبی بودیم الان زندگی آرومی داریم ولی اگه آدم بدی بودیم ‌زندگی بدی داشتیم،به نظرم درسته جهنم که حتما نباید آتیشت بزنن الان زندگی خیلیا هست از جهنمم بدتره

برام مهم نی اگر باشه هم با این توصیفاشون ما میریم جهنم 

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

خیلی مذهبی نیستم ولی فرض رو بر وجودش گذاشتم.

ولی خب بزرگی دنیا دلیل بر عدم وجود این مسئله نیست.

یعنی تو تا حالا نمیدونستی کیهان چقدر بزرگه ؟الان که اون کلیپ رو دیدی تازه فهمیدی و همون موقع این نتیجه رو گرفتی؟

برو سایت apod ناسا میتونی عکس های خیلی خفن تر از اینو ببینی

Having fun while stuck in life

منکه اعتقاددارم ولی کاش نداشتم تا راحت زندکی میکردم بذون ترس ازجهنم🥴

ولی مگه ناسا میتونه بهشت وجهنم رو ببینه؟😅طبیعتا خالقی که دنیای به این بزرگی رو خلق جرد(که ناساتازه داره به بزرگیش پی میبره)مطمعنا بی هدف خلقش نکرده و هدف نهایش هم اخرت هس

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
تاسف بخورم برات یا زوده؟؟😐😐😐 مذهبی نیستم وای خب بالاخره این خلقت باید یه هدفی داشته باشه الکی که ...

به نظرم باید برای کسی تاسف خورد که نمیدونه کجاست و چه هدفی از خلقتش هست ،حتی خود خدا هم گفته

2706