2752
2734
عنوان

جواب منفی!

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 50 پست
براش رفته بودن پیش فال گیرگفت بختشو بستن

؟؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
شما هر جور میخوای فکر کن  فکر کن من جوابی نداشتم با تصور احمقانه اینکه کسی که جوابت رو نمیده ...

خوشم اگه آدمایی نثل شما اصلاآاا به تورم نخوره. خدایا_شکرت#  

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرص خوردن نداره الهی که یه دختر خوب به موقع نصیب برادرت بشه و باهلش تو خوشبختی غرق بشه

ممنونم خوشبخت باشید ❤❤❤

شما هر جور میخوای فکر کن  فکر کن من جوابی نداشتم با تصور احمقانه اینکه کسی که جوابت رو نمیده ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2731
کاملا مشخصه حرفی برا گفتن نداری . چقدر خوبه ادم بگه اشتباااه کردم. قضاوت نبود ! جواب تمام سوالایی ک ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
چون عصبانی هستی و دلت پره مدام داری پرخاش‌میکنی لحن نوشتنت بشدت ازار دهندست شما که دم از امام ح ...

بعدم ی جوری حرف میزنید انگار آدرس دادم گفتم خونه فلانی ایجوره . مگه اسم آوردم ؟؟؟؟