2737
2734
عنوان

چرا تو دوران عقد نمیتونم با نامزدم راحت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 59 پست
معیارم رابطه نیس😐 ما از قبل کاملا همو میشناختیم بنابراین پیشروی کردیم البته ریسک بزرگی بود الان ک ...

اتفاقا خیلی هم خوب ک اجازه رابطه ندادی یا رابطه نداشتید چون مردا زود دور برمیدارند، 😶😑

من اتفاقا خیلی خوشم اومد ک تا الان رابطه نداشتید 

آخه من خودمم زیاد خوشم نمیاد 😐

ولی مشکلی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایول اسی، خیلی خودداری ها پس چرا من انقدر تباه بودم،از ماه اول نامزدی رابطه داشتیم تازه نیمه سنتی ...

😂😂😂😂😂😂😂 من خانوادم تهدیدم کردن ک بعد از. این همه خودداری ابروشونو نبرم نی نی بیارم 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا خیلی هم خوب ک اجازه رابطه ندادی یا رابطه نداشتید چون مردا زود دور برمیدارند، 😶😑 من اتفاقا ...

فک کنم اشتباه ریپلای کردین

من خودم همیشه فک میکردم اگه رابطه قبل از عقد و ازدواج باشه مرد رو پررو میکنه بنابراین خیلی دست به عصا پیش رفتم خداروشکر مشکلی هم پیش نیومد،تازه رام تر هم شد

2731
😂😂😂😂😂😂😂 من خانوادم تهدیدم کردن ک بعد از. این همه خودداری ابروشونو نبرم نی نی بیارم 

😂😂😂😂😂😂

بابا هزارتا راه هس واسه شیطونی ک تهشم به نی نی ختم نشه

اصن رابطه کامل قبل عروسی رو دوس ندارم

2738
😂😂😂😂😂😂 بابا هزارتا راه هس واسه شیطونی ک تهشم به نی نی ختم نشه اصن رابطه کامل قبل عروسی رو دو ...

اره منم دوست ندارم ولی باز منم دیگه😂😂😂از الان اخطار دادن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سعی کن باهاش عادی بشی چون اونم بالاخره مرده و دوست داره محبت ببینه. سایلنت نباش. مثلا زنگ بزن امشب بریم یه دور بزنیم .یا کیک درست کن بگو بیا خونمون دور هم بخورید .

یا زنگ بزنم بگو خواستم خستگیت در بره صداما بشنوی. بالاخره یه کاری بکن گناه داره جوون مردم😂