2733
2734
عنوان

چرا تو دوران عقد نمیتونم با نامزدم راحت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 59 پست
ساکت دوس ندارن وراجم دوس ندارن عادی وتکراری نشو دوره خجالت تموم شده

دست خودم نیس خودمم خوشم نمیاد حرفی واسه گفتن نداشته باسم 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من دوستن شیش ماه نامزد بود الانم هشت ماهه عقد کرده اصلا رابطه جنسی نداشته بنظرتون عادیه؟

اره چرا ک ن من خودم تا عروسیم نمیزارم رابطه کامل باهام داشته باشه 

کتک میخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دمت گرم. تو اصلا فک نکنم خجالتی بوده باشی

ن اصلا خجالت نمیکشم اما گستاخم نیستم

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  
2740
خب عادیه یواش یواش صمیمی میشی سعی کن همه چیو بهش بگی 

😂😂😂😂هنوز عادت نکردم دیروز رفتم بیرون نگفتم بهش زنگ زد کفت. کجایی گفتم بیرون گفت تنهاااا گفتم ن با مامان اومدم 

اصلا حواسم نبود منظورش اینه من کجا رفتم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂هنوز عادت نکردم دیروز رفتم بیرون نگفتم بهش زنگ زد کفت. کجایی گفتم بیرون گفت تنهاااا گفتم ن ب ...

عه عادت میکنی یواش یواش😂

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
باید زیاد چت کنید دیگ اینجوری که رابطه سرد می مونه چت رو طولانی کن

کار داره اون جوری نیس ک بتونم چت کنم گفت هر وقت زنگ بزنی جواب میدم 

خودم نمیزنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات بشم از مهربونیت بوده پس زدی تو صورتش،🤣🤣🤣

عه خدانکنه  اره عصبیم کردحرصمو دراورد گفتم چی میگی توووو؟؟بعد شاتالاق زدم توصورتش

ساکت شد  

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت