2733
2739

9 تا تخمک داشتم سه تا جنین دو روزه تشکیل شد که فریز کردن. ولی من موندم که مگه دو روزه هم فریز میشه؟ بهم گفتن بیا فرش انتقال بدیم چون شنیده بودم که فرش احتمالش کمه بگیره (به خاطر داروهایی که برای پانکچر استفاده شده) قبول نکردم گفتم هر چندتا تشکیل شد فریز کنین
الان با خودم فکر میکنم حتما اونقدر جنینام بی کیفیت بودن که همون سه تا که رسیدن به روز دوم رو زورکی فریز کردن.
نظرتون چیه؟ تجربه ای داشتین یا اطرافتون دیدین با جنین دو روزه کسی باردار شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال اینکه کیفیتش پایین باشه هست

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2728
2738
پروسه آی وی افه . همون بهتر که ندونی و هیچوقت هم به کارت نیاد

اها یعنی بچه خودتونه ای وی اف یا از کس دیگه ایی خیلی همیشه برام سوال بوده

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
ترس منم از همینه

من دوبار انتقال دادم نشد😞

کجا انجام دادی؟؟؟؟

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706