2733
2739
عنوان

متاهل ها کمک!

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 57 پست

چند مورد داریم..توشون خیلی خوشبخت هم هست اختلاف دار هم هست...به نظرم به تفاوت سنی یا اینکه کی بزرگتره ربطی نداره...اگر همدیگه رو دوست داشته باشن و خانواده هاشون اختلاف ایجاد نکنن خوشبخت میشن

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

بستگی داره  تو چه سنی باشن .سی به بالا مشکلی ندارن من دیدم .دختره سیوسه وپسر سی ولی انگار نه انگار.ولی دختر بیستو پنج باشه پسر بیست خیلی مصیبته .کلن مردا مثل بچه هاهستن 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

پسر هجده ساله مگه به سن عقلی کامل رسیده که بتونه مسولیت یه زندگی و تاهل و تعهد و بر عهده بگیره! حتی برای دختر هم ریز بیست پنج سال ازدواج زوده به نظر من

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
من تقریبا 20 اون 18

مرد هرچی سنش کمتر باشه زن اذیت میشه 

آخه تو زندگی حجم از سختی و مسولیت رو بنابر سنش نمیشه دوام بیاره

مثال خالم هم 

خاله۳۶شوهر خاله۳۴

برا مادر شدن و خانه دار شدنم صلوات میفرستی؟!؟؟؟؟⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ممنون😍

عزیزم سلام... منم دو سال از همسرم بزرگترم اما هیچموقع حتی حرفش رو هم نزده باهام... توو روابطونم هیچ موقع معلوم نیس که دو سال ازش بزرگترم.... از لحاظ جثه و قیافه هم از همسرم کوچیکتر دیده میشم 😅یعنی کسی ببینه متوجه نمیشه ۲ سال بزرگترم... تا بحال هم خداروشکر مشکلی پیش نیومده 😍😍

من تقریبا 20 اون 18

ول کن خودتو‌گرفتار کن .بشین درس بخون .تو باید اونو بزرگ کنی تا سی سالگی داغون میشی من دیدم میگم

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2706