2733
2734
عنوان

متاهل ها کمک!

458 بازدید | 57 پست

خودتون یا اطرافیانتون کسی هست که شوهرش از خودش کوچیک تر باشه؟؟ 

وضع زندگی چطوره؟ باهم می تونن زندگی بسازنن و خوشبخت بشن؟؟ 

لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم دعاتون میکنم❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله خاله ام 

بستگی به فرهنگ خانواده طرف داره 

خانواده شوهر خاله ام بشدت خوب و مهربونن

برا مادر شدن و خانه دار شدنم صلوات میفرستی؟!؟؟؟؟⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ممنون😍
2731

بله

یه مورد داریم ک دختر ۶ سال بزرگتره

و خداروشکر خوشبختن🧿🧿🧿🧿

سالهاس عروسی کردن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

من چند مورد دیدم. خیلی عالی. تقریبا 17-18 سال فاصله سنی داشتن. و خانومها همگی شاغل و صاحب خونه و ماشین و درآمد.... بچه دار هم شدن. هم خودشون راضین. و البته شوهر خیییییییییییییییییییلی راضی تر

ما فامیل خیلی داریم این موارد و خیلی خوشبختن.

فقط باید سیاست زنانه داشته باشی بتونی شوهرتو و خانوادشو تو کف دستت نگه داری 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706