2733
2739
سلام دوستان خواهش میکنم به من کمک کنید
پسرم امروز 14 ماه رو تمام میکنه
من صبحانه بهش فرنی میدادم
ناهار سوپ که با ماهیچه سیب زمینی پیاز هویج برنج جو درست میکنم
شام سرلاک میدادم
البته از غذاهای خودمون هم میدادم کمی
ولی الان دیگه اصلا فرنی و سرلاک نمیخوره
فکر کنم دلش زده
چه کار کنم چی درست کنم
امروز صبحانه نان پنیر گردو سابیده شده دادم ولی سیرش نمیکنه
همش شیر منو میخواد اینقدر خورده زخمش کرده
کمکم کنید ممنون
سلام
دختر من هم 15 ماه س و از خیلی وقت پیش علاوه بر سوپی که براش درست میکنیم و بهش میدیم، حتما سر سفره خودمون میذاریمش و از غذای خانواده هم براش داخل ظرف مخصوصش می کشیم و هم میذاریم که خودش بخوره و هم خودمون بهش میدیم. میان وعده هم حتما انواع میوه جات رو میخوره.
صبحانه هم معمولا نون و پنیرو چای شیرین. (کلا از شیرینی جات خیلی خوشش نمیاد) به خاطر همین کره رو با پنبر بهش میدیم.
آبگوشت مرغ و گوشت هم معمولا براش می پزیم و تلیتش رو میدیم می خوره و خیلی دوست داره. سینه مرغ پخته یا کباب شده هم خیلی دوست داره.
سیب زمینی سرخ شده و ماکارونی هم از غذاهای محبوبشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهتاب جان نباید از یه نی نی توقع داشته باشیم که حجم غذاش اندازه یه آدم بزرگ باشه. کم کم بهش انواع مواد مغذی رو بده ولی مرتب و در نیم ساعت یکبار بهش بده. اینجوری هم از خوردن امتناع نمیکنه و هم مواد لازم و مفید به بدن نازش میرسه.
حالا دختر من اصلا تخم مرغ نمیخوره به هیچ شکلی و این اصلا خوب نیست.
ولی ماست و دوغ رو خیلی دوست داره و سر سفره حتما بعد از غذاش یه نصفه لیوان دوغ می خوره ماشالله.
کلاً خیلی باحاله غذا خوردن این فینگیلی ها.
البته اینم بگم که یه روزایی خیلی کم غذا میخوره و هر چی بدم بهش پس مزنه و نمیخوره ولی من اصلا نگران نمیشم چون دیدم که یه روز می خوره یه روز نمیخوره.
2738
من که مدتهاست بهش سرلام نمیدم چندبار دادم ولی اصلا خوشش نیومد به خاطر همینم هست که الان براش کاسترد درست میکنم یا دنت بهش میدم اونم به عنوان میان وعده عصرانه هرچند که چون شیرین هستن خیلی هم نمیخوره ولی از هیچی بهتره.
راستی من دخترم رو بردم یه دکتر متخصص براش یه شربت اشتها آور نوشت و از وقتی که اونو میخوره گوش شیطون کر اشتهاش بهتر شده. قبلا نی نی منم خیلی اهل خوردن نبود.
اسم شربتش Tres-Orix هست.
خیلی چیز خوبیه.می تونی با مشورت پزشکش بهش بدی اگر فکر میکنی اشتهاش کمه.
سلام.به نظرم دیگه سرلاک نده..جوابگونیست
من پسرمو14مهگی ازشیرم بریدم..البته شیرآنچنانی هم نداشتم..دیگه شیرپاستوریزه میخوره به نظرم ازشیربگیرش..
الان22ماهشه صبحونه یه لیوان شیرعسل..یه روزدرمیون یه پیرسه گوش یاتخم مرغ نمیرو
ناهاروشام غذای سفره
میان وعده چهارمغز.شیروبیسکوییت .موزوکشمش وخرما
اصلااشیرینی جات وخامه وچاق کننده هابهش نمیدم سیب زمینی هم سرخ نمیکنم.خداروشکروزنشم خوبه
راستی شیروکورن فلکسم خوبه.ذرت بوداده هم میدم
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
عزیزم من از 10 ماهگی غذا سفره میدم...............غذا میکس شده درست نیست بدی بزار سیستم حلق و گوارشش تکامل پیدا کنه................
ولی خب میان وعده غذا مقوی واسش درست میکنم:
گوشت قلقلی
تخم بلدرچین
مرغ پخته تیکه تیکه
فرنی عسلی
بیشتر غذاها انگشتی که خودش بر داره بخوره
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706