2733
2739
عنوان

تکلم کودک

90 بازدید | 12 پست

سلام خوبید

مادرای عزیز اگر تجربه ای دارید و بگید ممنون میشم

دخترم چند روز پیش از صبح که بیدارشد لکنت داشت ،ولی روزهای بعد لکنت کم شد ولی جمله هایی که میخواد بگه رو یادش میره اغلب هر وقت شروع به حرف زدن میکنه جمله اول یادش میره و خیلی بش فشار میاد و میگه شما بگید چی میخواستم بگم.۳ سال و ۷ ماهشه

دکتر اطفال گفته ببرمش مغز و اعصاب، چند روز دیگه نوبت داره.ولی دارم داغون میشم.اگه لکنت نباشه و آسیب مغزی باشه!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مممنونم از دلداریتون.نمیدونید چه حالیم

برا سلامتیش صلوات میفرستم،شمام براش صدقه رد کن و نذر کن،اگر تونستی قربانی کن ردخور نداره

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

ان شاالله که مشکلی نباشه 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
2738
چرا ترسید.شب خواب دید عقرب میخواد پاشو یس بزنه.براهممون تعریف کرد گفت خیلی جیغ زدم

از همونه نترس ببر دکتر احتمالا ارجاع بده به روانشناس 

اسیب مغزی و اینا نیست 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز