2733
2739

من ن خاله ن دایی هیچکدومشو ندارم

زندگیمم عادیه😂😂😂

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هعییی زندگی سخته💔من خاله هامم نبودن که از غصه دق میکردم💔🥺

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2728

نه خاله دارم نه دایی هیچ عادی عمه و عمو هم انگار که ندارم 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ها؟؟؟ دغدغت‌ تنهایی و نداشتن خاله بچه هاته؟؟؟؟ 

والا راستش بچت‌ شانس بزرگی و از دست داده خاله مادر دوم‌ میشه‌ ولی نداشتنش‌ یعنی نمیدونی چه حسیه و برات‌ عادی میشه  

من برادر ندارم  ولی خب حس هم نکردی چه جوری که  ناراحت شم از نداشتنش

من ۲تا خاله دارم از غده سرطانی بدتر هستن اوف اوف اوف  خدا ب گرگ بیابونم نده هیچ اتفاقی نمی اف ...

منم یه خاله دارم انگار ندارم

ولی خاله های خیلی خوب زیاد دیدم خدا کنه بچه هامون تنها نشن من دخترم سه سالشه سال دیگه اقدام میکنم برای دومی 

2738

مثلن ما خاله داریم ..ریدن برامون 😑😑😑ببخشیدا

دایی هم که برن گمشن ..

خودمم دوتا خاهر و ۴ تا داداش دارم ..خاهرم و خودم ازدواج کردیم و داداشام ۳تا زن دارع (البته داداش وسیم جدا شده)بخدا هر چی فکر میکنم‌میبینم یه دونه بچه بیشتر خوب نیس ..من ی پسر ۱۲ساله دارم کافیه ..خاهر برادرا تا وقتی زیر ی سقف هستن و خونه پدر با هم خوبن .ازدواج کردن همه چی فراموش میشه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ها؟؟؟ دغدغت‌ تنهایی و نداشتن خاله بچه هاته؟؟؟؟  والا راستش بچت‌ شانس بزرگی و از دست داده خاله ...

اصلا این حرف ک خاله مادر دوم قبول ندارم ساید ۵درصد موارد

اونم استثنا

الان مادر به بچه رحم نمیکنه وای ب خاله

من عاشق خاله هامم

ول بچم در آینده خاله نداره😑

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
منم یه خاله دارم انگار ندارم ولی خاله های خیلی خوب زیاد دیدم خدا کنه بچه هامون تنها نشن من ...

عزیزم انشاالله بسلامتی و خوشی

من مجردم نترس ادم خدا رو داشته باش قامیل خوبم دیگه تموم شد و رفت هیچکس ب هیچکس رحم نمیکن

اصلا این حرف ک خاله مادر دوم قبول ندارم ساید ۵درصد موارد اونم استثنا الان مادر به بچه رحم نمیکنه و ...

خب تو تجربه نداشتی اینو میگی 

خواهر زادم‌ ۵سالشه من و مامان‌ صدا میکنه‌  اولین بار من غذا بهش دادم  اولین بار به من  گفت مامان‌ نه مادر خودش  همه چی بستگی به خود ادما‌ داره‌  من به خاطرش دکترا نخوندم‌ چون بهم  وابستس‌ 😍 ولی حالا  عمش‌ یه وزه‌ ای هست😁😁😁😅😅😅

2706