2737
2734
عنوان

کار کردن در خیریه

2947 بازدید | 18 پست

سلام کسی هست اینجا ک در خیریه کار کنه به عنوان مددکار زنگ بزنی خیر پیدا کنی؟

خواستم بدونم حقوق ماهیانه چنده؟به خیرها چی بگیم که پول واریز کنن به حساب موسسه؟؟

عزیزم

من دارم خیریه میزنم

دنبال کارهای اداریش هستم

دعا کن زودتر درست شه😍🙏❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
گفتن داخل خونه زنگ بزنید  گفتم شاید خوب باشه شما که رفتید حقوق ثابت داشت؟؟

نه فقط بمن زنگ زدن☹یه سری افرادی که خیریه کارمیکنن بزووووور کمک میخواستن طوری که طلبکار انقد بدهکارشو پیگیری نمیکنه رو نمیزنه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
نه فقط بمن زنگ زدن☹یه سری افرادی که خیریه کارمیکنن بزووووور کمک میخواستن طوری که طلبکار انقد بدهکارش ...

اره بمنم گفتن باید ماهی وندبار پیگیری کنی 

مرسی بابت راهنماییت عزیزم🌹🌹😘😘

اره بمنم گفتن باید ماهی وندبار پیگیری کنی  مرسی بابت راهنماییت عزیزم🌹🌹😘😘

قربونت برم عزیزم

ببین بمن زنگ زدن تو رودروایسی موندم حالا اسم نمیبرم کجا ولی یجایی هست داره نیرو هم میگیره جدیدا

بعدا من خواستم به عبارتی شرشو کم کنم گفتم من فعلا نمیخوام کمک کنم هییییی اصرار کرد گفتم من هروقت بخوام کمک کنم زنگ میزنم دیدم ول کن نیس گفتم باشه شماره کارت بده من هروقت خواستم کمک میکنم رو کلمه ی هروقت هم تاکید کردما...خلاصه دیدم حداقل تا الان۱۵ باری زنگ زد بدبختی این بود من جایی کارمهم داشتم میدیدم زنگ زده آخرش مسدود کردم حتی با وجود مسدودی هم زنگ زد میخوام بگم بری یجا منشی بشی به چهارتا آدم مشخص زنگ بزنی بهتره تا اینکار🌷

قربونت برم عزیزم ببین بمن زنگ زدن تو رودروایسی موندم حالا اسم نمیبرم کجا ولی یجایی هست داره نیرو هم ...

واااای این دیگه کی بوده.بابا دویار زنگ زدی اگ طرف بخواد کمک کنه.کمک می‌کنه چه خبره ۱۵بار 😐

قربونت برم عزیزم ببین بمن زنگ زدن تو رودروایسی موندم حالا اسم نمیبرم کجا ولی یجایی هست داره نیرو هم ...

اره عزیزم میرم دنبال کار دیگه ای ممنون عزیزم 🌹😘😘

واااای این دیگه کی بوده.بابا دویار زنگ زدی اگ طرف بخواد کمک کنه.کمک می‌کنه چه خبره ۱۵بار 😐

🤣🤣🤣🤣🤣

من از کمک کردن بدم نمیادا ولی آخه اینجوری پررویی هست

2706