2733
2739
عنوان

کیا تجربه عفونت قارچی داشتن ؟

841 بازدید | 61 پست

تازه ازدواج کردم دکتر بهم اندازه ۱۰ الی ۱۵ روز دارو داده به نظرتون خوب میشم؟؟؟ خیلی اذیت کنندس 

شما چقدر زمان برو تا کامل خوب بشید؟ 

و اگر راهکاری میدونید بهم بگید

دلیل عفونت چیه

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳ روزه نه ترشح دارم‌نه بو ولی خارش و سوزش دآرم😭😭

نمیدونم چیه تو سرکه نشستم‌  پماد ان ان زدم جواب نداده

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2728

من خیلی دارم.دیکه قراره این ماه به پیشنهاد مامان دوستم دو روز قبل پریودم زاج سفید بزارم توی رحمم چون میگه کامل از بین میبره عفونتو

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
من ۳ روزه نه ترشح دارم‌نه بو ولی خارش و سوزش دآرم😭😭 نمیدونم چیه تو سرکه نشستم‌  پماد ان ان ز ...

توی جوش شیرین بشین

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
بستکی داره در چه حد باشه واسه بعضیا ده روزه خوب میشه واسه بعضیا مث من یکسال طول میکشه استرس نداشته ب ...

خیلی آزاردهندس خصوصا استفاده از  پماد واژینال😔

2738

بچه ها من خیلی ترشحاتم کم شده اصلا حتی روزهای تخمکگذاریمم ترشح ندارم چرا آخه☹🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
من ۳ روزه نه ترشح دارم‌نه بو ولی خارش و سوزش دآرم😭😭 نمیدونم چیه تو سرکه نشستم‌  پماد ان ان ز ...

پماد ان ان و کلوتریمازول و قاطی کن انشالله خوب میشی لباس زیر نپوش و عنبرنسارا دود بده داخل اب ونمک بشین اگر زخم نشدی وگرنه زخم باشه میسوزی 

خدایا همه مریضا روشفابده💔💔💔❤
توی جوش شیرین بشین

با آب جوش قاطی کنم؟ چقدر؟

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

عفونت قارچی منم دقیقا همینطوری بودم ترشح نداشتم ولی خارش و سوزش شدید بود خصوصا بیرون واژنم

با آب جوش قاطی کنم؟ چقدر؟

نه توی تشت آب بریز و بیست الی سی دقیقه بشین توش.در حد سه چهار قاشق بریز اگه هم احساس کردی کمه بیشتر بریز

پماد ان ان و کلوتریمازول و قاطی کن انشالله خوب میشی لباس زیر نپوش و عنبرنسارا دود بده داخل اب ونمک ب ...

جفت پماد ها رو دارم و لباس زیر نمیپوشم اصن عنبر نسا تا حالا دود نکردم ولی شک دارم‌زخم‌شده باشه  چطور میسه چقدر طول میکشه خوب شه