2733
2734
عنوان

دوستان شهریار و اندیشه کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 6382 بازدید | 44 پست
من تا ماه ۸ پیش یاری خیر ندیده بودم، بعد اتفاقی مهدیزاده آشنا شدم عاشقش شدم، انقدر مهربون خودمونی آر ...

من فقط زیر نظر ندا عباسی بودم ولی بیمارستانی که میخوام زایمان کنم برام خیلی مهمه وقتی دکتر دوکلمه باهات حرف نمیزنه راجع به زایمان یا دردو مشکلت میخوام چیکار؟ 

خیلی دغدغه دارم هیچ اطلاعاتی ندارم تو این منطقه هم کسیو نمیشناسم انقدر استرس دارم که خدا میدونه. بهم ...

مهدیزاده مطبش تو شهریاره، ۵ تا بیمارستانم زایمان انجام میده، سزارین اختیاری هم میکنه، خواستی یبار برو پشیمون نمیشی قول میدم، خودشبیمارستان ولیعصر بهم معرفی کرد تو ونک، هم قیمتش خوب بود هم کلی رسیدگی کردن و پرسنلش عالی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط زیر نظر ندا عباسی بودم ولی بیمارستانی که میخوام زایمان کنم برام خیلی مهمه وقتی دکتر دوکلمه با ...

ببین فکر نمیکنم از من حساستر کسی باشه، من کل دکترای شهریارو پرس و جو کردم اخر دیدم بهترین و با اخلاقترین و واردترینشون همین مهدیزاده بود و واقعا هم راضیم همیشه هم میگم خدا هرچی میخواد بهش بده

من فقط زیر نظر ندا عباسی بودم ولی بیمارستانی که میخوام زایمان کنم برام خیلی مهمه وقتی دکتر دوکلمه با ...

این جور دکترا فقط پول میخوان ، فقط تنو تند مریض ویزیت کنن هر چی بیشتر بهتر، یه ذره وقت نمیزارن، این بنده خدا شده یه ساعت تو اتاق باهات قشنگ حرف میزنه همه چیزو توضیح میده کلی خوشرو و خوش اخلاق کلی آروم میکنه ، خیلی گله ماهه ماه

2731
این جور دکترا فقط پول میخوان ، فقط تنو تند مریض ویزیت کنن هر چی بیشتر بهتر، یه ذره وقت نمیزارن، این ...

ممنون عزیزم دلگرمی بزرگی بهم دادی نمیدونی چقدر سردرگمم فردا تماس میگیرم و یه ویزیت میرم پیشش ازت خیلی ممنونم 💕

ممنون عزیزم دلگرمی بزرگی بهم دادی نمیدونی چقدر سردرگمم فردا تماس میگیرم و یه ویزیت میرم پیشش ازت خیل ...

خواهش میکنم ایشالله میری راضی میشی عین من، منم مثل شما کسی رو نداشتم راهنماییم کنه، تنها همش تلفن بدست دنبال دکتر خوب، باز خداروشکر آخرش به خیر و خوشی گذشت من که راضی بودم ، ایشالله شما هم میری راضی بر میگردی

ممنون عزیزم دلگرمی بزرگی بهم دادی نمیدونی چقدر سردرگمم فردا تماس میگیرم و یه ویزیت میرم پیشش ازت خیل ...

بری میبینی با اینکه کلی مراجعه کننده داره ولی از حق کسی نمیزنه کامل و با حوصله تک تک قشنگ به همه حرفات گوش میده و راهنمایی میکنه، مثل بقیه فقط دنبال پول ویزیت نیست تند تند را بندازه

خصوصیه یا دولتی؟ 

ویزیتش من میرفتم ۸۰ بود، اگه بیمه تامین اجتماعی باشی بیمارستان ولیعصر ۱۵۰۰ من دادم عالی بود همه چیش، اخلاق پرسنل رسیدگی تمیزی، باز رفتی از خودش بپرس همه چی رو بهت میگه

خواهش میکنم ایشالله میری راضی میشی عین من، منم مثل شما کسی رو نداشتم راهنماییم کنه، تنها همش تلفن بد ...

قربونت ان شاء الله که همینطور که میگی باشه از روز اول بارداری این استرس دکترو زایمان منو پیر کرد بخدا

قربونت ان شاء الله که همینطور که میگی باشه از روز اول بارداری این استرس دکترو زایمان منو پیر کرد بخد ...

عین خودمی، منم هیچکی نبود راه و چاه نشونم بده، انقدر گشتم دنبال دکتر خوب و بیمارستان خوب، پیر شدم😂

ایشالله میری راضی میشی عین خودم، فقط اگه راضی بودی سره زایمانت دعام کن❤🌹

عین خودمی، منم هیچکی نبود راه و چاه نشونم بده، انقدر گشتم دنبال دکتر خوب و بیمارستان خوب، پیر شدم😂 ...

حتما عزیزم بخدا اگه راضی باشم هیچوقت از خاطرم نمیری و برات دعا میکنم 

حتما عزیزم بخدا اگه راضی باشم هیچوقت از خاطرم نمیری و برات دعا میکنم 

عزیزم شما اخر پیش کی رفتید برای زایمان؟

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....