2752
2734
عنوان

دوستان شهریار و اندیشه کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 6382 بازدید | 44 پست
شروین مهدی زاده طهرانی اسم کاملش، متخصص زنان و زایمان، فقط هر جا رفتی پیش رضوان یاری نرو خیلی پولکیه ...

بیمارستان نور بخاطر این نمیرم که تو شناسنامه بچه میزنه شهریار 

ازش نپرسیدم ولی پیج داره فیلم میزاره بیمارستان نور شهریار زایمان انجام میدن

الان دیدم فکر کنم مهراد هم انجام میده. بیمارستان نور بهم نزدیکه ولی تو شناسنامه بچه میزنه شهریار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش نپرسیدم ولی پیج داره فیلم میزاره بیمارستان نور شهریار زایمان انجام میدن

خیلی آشغاله، فقط پول میگیرن ، من خونریزی کرده بودم تا ۶ ماه زیر نظر دکتر خیر ندیده رضوان یاری بودم اونجا کار میکرد فقط باردارا رو میترسوند که حتما برن اونجا، من خونریزی کردم یه شب رفتم اونجا یعنی سگ صاحابشو نمیشناسه فقط پول میگیرن، اومدم بیرون اول دکترمو عوض کردم خدا خیرش بده هم کلی آرامش داد بهم هم سزارینم کرد تو بیمارستان ولیعصر خیلی خوب بودن پرسنلش سزارینم عالی بود

2731
بیمارستان نور بخاطر این نمیرم که تو شناسنامه بچه میزنه شهریار 

چرا نمیری ونک بیمارستان ولیعصر، انقدر خوبه هم مهربونن هم تمیزه، ماله نظامیاست همه امکاناتو داره خیلی میرسن

من یه تومن دادم دکترم که سزارینم کنه، یک و نیمم بیمارستان شد با وسایلای روز عمل ۱۷۵۰، خیلی خیلی راضیم، بخدا انگار نه انگار عمل شده بودم فرداش اومدم خونه قشنگ سر پا و سره حال

اصلا نرو بحدا خیلی بده من رفتم 

تو بیمارستان نور زیر نظر ندا عباسی هستم ولی اصلا وقت نمیذاره واسه بیمار بعدم شلوغه 3تا 3تا میفرستن داخل تو این اوضاع. بیمارستان شهریار تهران هم زایمان میکنه ک میگن اونجا اوضاع خوبی نداره 

دکتر یاری منو ترسونده بود میگفت حتما باید بری نور وگر نه شاید رحمتو در بیاریم، ۱۰ تومن پول بیمارستان میشد، پولش به جهنم یه شب بخاطر خونریزی بستری شدم تو بلوک زایمانش، یعنی سگ صاحابشو نمیشناخت، رفته بودن خوابیده بودن انگار نه انگار مریض خوابیده هرچی صدا میکردم،اخرش زنگ زدم گفتم بیا منو از این خدراب شده ببر، فقط میگی سلام میگن پول

تو بیمارستان نور زیر نظر ندا عباسی هستم ولی اصلا وقت نمیذاره واسه بیمار بعدم شلوغه 3تا 3تا میفرستن د ...

ببین کی بهت گفتم نرو اونجا پشیمون میشی، من رفتم ، بخدا اسمش بیمارستان شخصیه، گولشو نخور، منم فکر میکردم چون خصوصیه خوبه ، به شوهرم میگفتم باید برم اونجل، بعد که یه شب رفتم دیدم واقعا آشغاله

دکتر یاری منو ترسونده بود میگفت حتما باید بری نور وگر نه شاید رحمتو در بیاریم، ۱۰ تومن پول بیمارستان ...

آره پولکی بودنشون که واقعا درسته بعدم واسه یه نوبت ساده کلی آدمو اسیر میکنن بی نظمه اونجا منم تا الان که هفته 27بارداری هستم به ناچار رفتم ولی میخوام واسه زایمان برم پیش یه دکتر دیگه پرونده باز کنم 

خیلی دغدغه دارم هیچ اطلاعاتی ندارم تو این منطقه هم کسیو نمیشناسم انقدر استرس دارم که خدا میدونه. بهم دکتر تو تهران معرفی کردن ولی رفت و آمد واسه ویزیت شدن تو تهران برام سخته میخوام دکتر تو اطرافم باشه فقط زایمان و برم تهران 

آره پولکی بودنشون که واقعا درسته بعدم واسه یه نوبت ساده کلی آدمو اسیر میکنن بی نظمه اونجا منم تا الا ...

من تا ماه ۸ پیش یاری خیر ندیده بودم، بعد اتفاقی مهدیزاده آشنا شدم عاشقش شدم، انقدر مهربون خودمونی آرامش داد ، دستش سبک، چقدر دکتر خوب و واردیه، بخدا انگار نه انگار من سزارین شدم، یه کوچولو برید، اصلا اذیت نشدم، اینم نور کار میکنه ولی به همه میگه نرید اونجا خوب نیست راست هم میگه دیگه من با چشم دیدم