2733
2739

به هیچ عنوان نباید جواب بدین

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب من از افغانستان زنگ زدن😐😐😐

3بار زنگ زد قطع کردم

تهش برداشتم یه خانوم بود ب زبان خودشون حرف می‌زدن متوجه نشدم چی میگفت

گفتم اشتباه گرفتین و قطع 

باززنگ زد گذاشتم لیست سیاه 

قبلام از تانزانیا تک مینداختن

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738

جواب نده منم ناشناس زنگ بزنه اصلا جواب نمیدیم 😂😂😂 میگم اینقدر زنگ بزن تا گوشی یکیمون خراب بشه 😐😂😂😂😂😂 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
خیلی عجیبه خوب کردی جواب ندادی 

من حسم میگه اینطوری گوشی رو حک می کنن تا شماره کارت و حساب بانکی...دربیارن

وگرنه وقتی من کسیو تو عراق ندارم چرا باید به گوشیم زنگ بزنن 

به منم کلی زنگ زدن جیبوتی چاد تاجکستان تونس مولداوی کلی جاهای دیگه زنگ میزنن صفحه بلاکم پر شده از این شماره ها قبلا تک زدن میزدن الان زنگ کامل میزنن

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
من حسم میگه اینطوری گوشی رو حک می کنن تا شماره کارت و حساب بانکی...دربیارن وگرنه وقتی من کسیو تو عر ...

آره شنیدم با این روش کلاهبرداری می کنن منم اصلا شماره غریبه رو جواب نمیدم 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2706