2752
2734

سلام دوستان... من و اون چند سال دوست معمولی بودیم تا این که گفت دوستم داره و حرفای قشنگ بهم میرد و اینا. چند روزه سرم شلوغ بود و پیام ندادم. همون موقع میخواستم باهاش کات کنم چون حرفاش حس بدی بهم میداد. ولی حالا که از دور نگاه میکنم میبینم حرفاش خیلی قشنگه و اینا. نمیدونم حسم واقعا چیه. بدم میاد ازش یا خوشم میاد؟

عاشق فیلم، کتاب، و تجربه های تازه م

هشدار به خانم های عزیز و عفیف سایت:

متاسفانه در این سایت که قرار بوده سایت مختص زنان باشه برخی مردان پست روانپریش که سادیسم و جنون جنسی دارن با نام و عکس زنان مطالبی مینویسند که زنان و دختران ساده لوح را متمایل به بازگو کردن اسرار خصوصی و جنسی خود و شوهرانشون بکنند تا  خود ارضایی کنند . لطفا مراقبت کنید و به این تاپیک ها اصلا جواب ندید و نشون بدید که جواب احمقان خاموشی است به خصوص احمقان روانپریش

می ونی چون ما آدما قدر محبتارو نمی‌دونیم تا وقتی از دستش میدیم قدر میدونیم و دلتنگ میشیم 

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حس میکنی مناسبت نیست اما مهرطلب و تنهایی ، بخاطر همین یه قسمتی از احساساتت میخوادش  بنظرم رهاش ...

موافقم 

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

چون بهش عادت کردی اگه یه مدت نباشه بیخیال میشی

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

از نظر منطقی خوبه، از نظر عاطفی نتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی. 

اگه فکر میکنی میشه یه عمر توی یه خونه تحملش کنی، باهاش ادامه بده. اما یادت باشه تحمل کافی نیست، باید حتما بهش مهری داشته باشی. 

🌷💚 یه خانم خوشبخت 45ساله! 💚🌷