2737
2734
عنوان

بگید چه رفتاری کنم با شوهرم

779 بازدید | 48 پست

من پریودهای دردناکی دارم. دیروز پریود شدم درد شدیدی نداشتم ساعت چهار صبح با درد از خواب پریدم مسکن خوردم تا دو ساعتم درد کشیدم.

هر جمعه باید از،صبح تا شب بریم خونه مادرشوهرم .

خواب بودم شوهرم زنگ زد گفت بیام دنبالت؟ گفتم دیشب از خواب پریدم حالم خوب نبود گفت باشه هر وقت خواستی بیام دنبالت زنگ بزن منم رفتم موهامو شونه زدم و صورتمو شستم دیدم دلم درد میکنه اونجام بری موقع ناهار کمکشون نکنی قیافه میگیرن زنگ زدم شوهرم گفتم نمیتونم بیام تو اگه خواستی ظهر بمون با ناراحتی جوابمو داد گفتم میمونی؟ گفت چه میدونم.

بچه ها واقعا با همچین آدمی چه رفتاری باید داشت؟ من دلم داره از درد میترکه و خونریزی شدید دارم این انتظار داره برم خونه مامانش.

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

بااین وضعت اخه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
بااین وضعت اخه

اصلا درک نداره فقط انتظار داره من یکسره درکش کنم و بگم چشم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید می گفتی من حالم بده دلم درد میکنه ناهار بگیر بیا خونه یکمم اه و ناله الکی میکردی نه اینکه بگی اگه میخوای تو بمون

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731

کار. خوبی کردی ولش کن کم کم می فهمه اینجور مواقع انتظار ازت نداشته باشه

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
باید می گفتی من حالم بده دلم درد میکنه ناهار بگیر بیا خونه یکمم اه و ناله الکی میکردی نه اینکه بگی ا ...

آخه اونجا کار داره گفتم اگه به خاطر منه نیاد منم حالم خوب نیست همونجا ناهارشم بخوره

آخه اونجا کار داره گفتم اگه به خاطر منه نیاد منم حالم خوب نیست همونجا ناهارشم بخوره

اشتباه کردی عزیزم همین نجابت زیادی ما پروشون کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738
مال منم همینه جمعه ها باید همیشه خونه مادربزرگش بریم  یکی از هفته ها بگم حوصله ندارم‌ کل جمع ...

واقعا بچه ننه س من از وقتی که عروسی کردم فقط جمعه هایی که رفتم شهرمون اونجا نبودم و یه جمعه که دعوامون شد نرفتیم دوسال بیشتره هر جمعه باید بریم اونجا دلمو خون کرده دیگه

کار. خوبی کردی ولش کن کم کم می فهمه اینجور مواقع انتظار ازت نداشته باشه

بحدا درک نداره

😞

بخدا من دیدم زنای که شلوغ میکنن تا یه جاشون درد داره ده برابر بروز میدن خیلیم عزیزترن

ولی ما که مثلا میخواییم ملاحظه کنیم آخر اینجوری باهامون رفتار میشه گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا بچه ننه س من از وقتی که عروسی کردم فقط جمعه هایی که رفتم شهرمون اونجا نبودم و یه جمعه که دعوام ...

میفهمم عزیزم

اینا از خانوادشون حساب میبرن ک اینجوری ب زنشون فشار میارن

من اگه حوصله داشته باشم میرم

نداشته باشم اصلا اهمیت نمیدم ک ناراحت میشه

میگم پاشو برو خودت

نمیره ولی قهر میکنه

بی محلی کنی درست میشه خودش

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!

عزیز جان باز مال تو خوبه..ما خونوادمون شهرستانن شوهرم انتظار داره وقتی بعد سه ماه میایم شهرستان من همش خونه مامان خانوم اون باشم ..سه سالا ازدواج کردیم یبار نشده با روی خوش بیایم شهرستان چون انتظار بیجا داره

بخدا من دیدم زنای که شلوغ میکنن تا یه جاشون درد داره ده برابر بروز میدن خیلیم عزیزترن ولی ما که مثل ...

آره دقیقا. جاری های من وقتی من وارد خانوادشون شدم اصلا درد پریود نداشتن حالا هردو درد دار شدن یکیشون که میگفت دیدین بعضیا تا پریود میشن کل زندگیشون کنسل میشه؟ گفتم من اینجوریم حالا خودش چند وقت پیش مادرشوهرم بهش زنگ زد واسه ناهار دعوتش کرد گفت پریودم حالم خوب نیست نمیام.

2706